PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732812}
6,5 62 959
ocen
6,5 10 1 62959
5,4 15
ocen krytyków
Jason Bourne
powrót do forum filmu Jason Bourne

Nie daje mi to spokoju. Może przymknąłem oczy na chwilę albo co, ale nie rozumiem tej kwestii. Po ataku hakerskim Heather wpisuje w szukajce "kobieta po 30-tce". Skąd ta informacja, że haker był kobietą po 30? I dlaczego, z chyba ponad 300 propozycji, praktycznie od razu wie o kogo chodzi?

MFluder

To samo zwróciło moją uwagę. Odpaliła jakieś profilowanie twarzy ale do czego porównywała? Gdyby miała jakieś zdjęcie z kamery koło domu tego hakera, od którego się łączyła poprzednio to by miało jakiś sens. Wygląda jak by coś się zgubiło w montażu.

MFluder

Heather wcześniej szukała użytkownika/ serwera "dubna" którym posługiwał sie włamywacz, algorytm analizował działanie tego użytkownika, i stwierdził prawdopodobieństwo, źe to kobieta po 30. Z zasobow video z lotniska w Reykjaviku odnaleziono wizerunki 305 kobiet w podobnym wieku. System porównał te zdjęcia z bazami danych i znalazł Nicky. Czy to możliwe i to w takim tempie, nie wiem, lecz tak to przedstawiono w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones