2 godz. 3 min.
6,5 60 428
ocen
6,5 10 60428
16 440
chce zobaczyć
5,3 10
ocen krytyków
{"rate":5.3,"count":10}
{"type":"film","id":732812,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jason+Bourne-2016-732812/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jason Bourne
  • ki_cia ocenił(a) ten film na: 3

Fatalny scenariusz, a raczej jego brak. Jeszcze więcej maniery Greengrassa i muzyki Johna Powella, bez oddechu, bez chwili na refleksję i bez sensu. Dużo, szumu, chaosu, klekotania w klawiaturę, nie milknąca ani na chwilę muzyka. Za to brak jakiejkolwiek intrygi, logiki działań i puenty. Jestem rozczarowany. Trzeba było serię zakończyć na trzeciej części.

• vilka1 ocenił(a) ten film na: 5

ki_cia Podpisuje sie pod tą wypowiedzią wszystkimi kończynami.
    Irytująca ścieżka dźwiękowa, chaos, schemat, powielone obrazy ....

• paolo1976 ocenił(a) ten film na: 3

ki_cia Lepiej bym tego nie ujął. Chaos, chaos, chaos. Ch... wie o co chodzi, bo człowiek nie nadąża za tym chaosem bez ładu i składu. Wolę filmy takie jak Colombo czy cała seria z Brudnym Harry'm. Gdzie trzeba pomyśleć, a nie nadążać za chaosem na ekranie, przeskakującą co sekundę kamerą, denerwującą muzyką i walkami ludzi z gumy. Z trudem wytrzymałem do 20min.

• ComendanteBanana ocenił(a) ten film na: 1

ki_cia Amen

• JOANNA108 ocenił(a) ten film na: 5

ki_cia Oj jak ja się cieszyłam, że Bourne będzie znowu Bournem, nie kimś kto się pod niego podszywa (mówię o części, w której Jasona zagrał ktoś inny). Niestety zawiodłam się, film mi się nie podobał. Za mało akcji, za to zbyt często zmieniające się miejsca akcji. Oczopląsu można było dostać...

• Holly_Dexter ocenił(a) ten film na: 6

JOANNA108 A w której to niby części Bournea zagrał ktoś inny? :-) Proponuję obejrzeć film z Rennerem jeszcze raz :-)

• JOANNA108 ocenił(a) ten film na: 5

Holly_Dexter He, he, he... wychodzi na to, że zwracam honory. W każdym razie chodziło mi o ta część z wspomnianym przez ciebie aktorem....

• czterdziestolatek ocenił(a) ten film na: 4

ki_cia Przewidywalny do bólu.

• BenMaciag ocenił(a) ten film na: 5

ki_cia Tak, chaosu bylo duzo. Zmiana ujec co 0.5 sekundy. Zastanawiam sie, komu chcialo sie tyle ciac...