PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732812}
6,5 62 885
ocen
6,5 10 1 62885
5,4 14
ocen krytyków
Jason Bourne
powrót do forum filmu Jason Bourne

Nareszcie :)

ocenił(a) film na 9

Po świetnych trzech częściach tak długo czekałem na kontynuację(nie licząc tego gniota z Rennerem). No i wchodzę dzisiaj na filmweba sobie i widzę to cudo ;) Trochę im to zajeło ale myślę że warto było czekać a Damon nie wygląda jeszcze tak staro. No i Tommy Lee Jones ścigany kurde obsada jest mocna zobaczymy jak film. Latem na pewno melduje się w kinie

ocenił(a) film na 8
Damianoo_5

Absolutnie nie zgodzę się z Tobą że Dziedzictwo z J.Rennerem to gniot.!!! Absolutnie! Uważam że całkiem nieźle wpasował się w lukę pomiędzy trylogią M.Damona a obecną ( na dniach) premierą 4 części. Kapitalny W.Norton i S.Glenn nie grają w kiszkach ---także nie zgadzam się z Tobą i będę bronił Dziedzictwa na udeptanej ziemi!!!!!!! Wybieraj broń !!!!!

ocenił(a) film na 8
Damianoo_5

Nie obrazaj gniotow:-). Trylogie z Matem ogladam co jakis czas na blu ray a ta czwarta czesc widzialem raz w kinie i wiecej razy ogladac bym sie bal. Po co sie katowac. Najgorsze, ze nawet obsada nie uratowala tego filmu, ktory byl po prostu nudny. Mam nadzieje, ze film bedzie trzymal poziom trylogii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones