PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732812}
6,5 62 885
ocen
6,5 10 1 62885
5,4 14
ocen krytyków
Jason Bourne
powrót do forum filmu Jason Bourne

Pierwszy teaser :)

ocenił(a) film na 4

https://www.youtube.com/watch?v=_gBnmKOixDM&feature=youtu.be

Szczerze mówiąc już mi się nie podoba :D Sam początek, Bourne ukrywa się na jakimś zadupiu i udaje martwego, wycięte jak ze Skajfol, później Bourne napierdala się na piąchy bo w końcu się ukrywa i musi mieć jakieś zajęcie- 90% filmów akcji. Następna drażniąca mnie rzecz- efekciarstwo. Bourne jeździ na motorze z uzi i napierdala do ludzi, później jedzie autem i rozgarnia inne na wszystkie strony :D

Nie chce narzekać, serio, liczę że film będzie dobry ale... Tym co napędzało trylogię o Bournie był pseudorealizm. Wiem wiem. Pościgi były? Były. Wybuchy były? Były. Ale całość była podana w taki sposób, że jak Bourne bił się z przeciwnikiem w 3 części to ja zbierałem szczene z podłogi bo widziałem dwójke zabijaków którzy się po prostu napierd*lają, tak żeby jeden zabił drugiego. Ta rozbiegana kamera w scenach akcji, inteligentny scenariusz- trylogia o Bournie zdefiniowała na nowo kino akcji i dzisiaj większość akcyjniaków czerpie z Bourne'a pełnymi garściami. To jest jakieś zbyt sterylne, w ogóle nie w duchu trylogii... No i na sam koniec, niemal bym zapomniał. Bourne zdegradował Bonda do rangi bajki o supermanie z laserem w zegarku i znikającym autem. Boure był facetem z krwi i kości który potrafił się odnaleźć w sytuacji mając mapę, gloka i telefon. Dlatego też Craig został Bondem i całego Bonda zrebootowano, żeby go unowocześnić i polać Bournowskim sosem. Bond jako Craig stał się podróbką (udaną!) Bourne'a, twardym zabijaką, który nie potrzebuje dupereli żeby przeżyć. W tym trailerze Bourne napi*rdala się pięchami niczym Craig XD

ocenił(a) film na 6
Fass_

to tylko 30 sekund zajawki, nawet trailerem bym tego nie nazwał. Poczekajmy do emisji filmu, wtedy można zacząć krytykować. Nie wiem po co już teraz nastawiać się negatywnie, ten skrawek nowego Bourna, który można było zobaczyć podczas Super Bowl o niczym nie świadczy i podziwiam, że byłeś w stanie wyciągnąć tak daleko idące wnioski :D

ocenił(a) film na 7
Fass_

dla mnie teaser świetny, bardzo dynamiczny, chyba dalej będzie rozbiegana kamera, ten sam reżyser gwarantuje świetną akcję, sceny walki nakręcone z IMPETEM! :D

mieszkoxxx

Zabawne, bo w tym teaserze ani przez chwilę nie było shakey cam'a. Wygląda na to, że teraz, kiedy już wszyscy skopiowali ich pomysł i każdy widz nim rzyga, zamierzają z niego zrezygnować.

ocenił(a) film na 7
Madej90

racja, obejrzałem na dużym tv i widać że używają flycam, takie czasy stabilizacja w modzie ... ;)

Fass_

To nie UZI, a granatnik, o ile dobrze widzę B&T GL-06.

mg1111

Ale tamten pan wyżej Fass_ widział to o wiele lepiej wręcz on tam był i to jest uzi ;P

Strongu05

Zawsze trafi sie głąb typu fazzii czy jak mu tam, w dupie był gówno widział....sorry uzi widział, 30 sekund trailera a on juz widział cały film....no debil

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones