PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732812}
6,5 62 945
ocen
6,5 10 1 62945
5,4 15
ocen krytyków
Jason Bourne
powrót do forum filmu Jason Bourne

Powrót Bourna?

ocenił(a) film na 6

Od ostatniej produkcji z Mattem Damonem jako Jasonem Bournem minęło 9 lat, obawiam się jak bardzo ten upływ czasu wpłynie na kreację aktorską głównego bohatera. Jakby nie patrzeć to film akcji, a Damon mimo, iż zaliczył w ostatnim czasie świetne role m.in w Marsjaninie to nieco osiwiał.
Wyczekuję tego filmu, to jedna z moich ulubionych serii tego typu, pod wieloma względami jedyna w swoim rodzaju dlatego nie mogę się wyzbyć obaw co do tego czy Damon udźwignie na swoich, niczego sobie ramionach ten ciężar.

ocenił(a) film na 6
grampiana

Widziałem making ofy- w filmie są największe sceny akcji z całej serii- mówiąc akcji mam (poza pościgami) głównie na myśli choreografię scen bijatyk i walk wręcz- i wyglądały kapitalnie. Przez to, że Bourne trafia na przeciwka równego sobie, ich skomplikowanie i brutalność nie miały sobie równych w serii jak dla mnie. I wydawało się, że Damon to udźwignął. A to, że minęło 9lat od ostatniego filmu, wpłynęło na bohatera- widocznie musiał zgorzknieć, skoro wypowiada w filmie tylko 25linijek tekstu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones