2 godz. 3 min.
6,5 60 472
oceny
6,5 10 60472
16 435
chce zobaczyć
5,3 10
ocen krytyków
{"rate":5.3,"count":10}
{"type":"film","id":732812,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Jason+Bourne-2016-732812/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Jason Bourne
  • saintm ocenił(a) ten film na: 6

Jako że odświeżony Bourne z Mattem jest moim zdaniem najlepszym filmem szpiegowskim ever, to jestem przekonany że ten come back, po tylu latach będzie z przytupem. Już nie mogę się doczekać :)

• Teddy_6 ocenił(a) ten film na: 6

saintm Niestety muszę Cie rozczarować! Film jest słaby (3 poprzednie części kozackie, tutaj mocno przeciętnie!). I tak jak Szklana Pułapka 5 zepsuła ogólny wizerunek poprzednich 4 części tak samo jest i w tym przypadku. :-(

• grzebien79 ocenił(a) ten film na: 8

Teddy_6 Bez przesady. Jest lepiej niz Dziedzictwo choc do trylogii mu brakuje.

• Teddy_6 ocenił(a) ten film na: 6

grzebien79 To chyba kwestia gustu bo mnie bardziej podobało się Dziedzictwo. :-)

• Kung_Fu_Master ocenił(a) ten film na: 7

Teddy_6 Jest słabszy od pierwszy trzech części o klasę, ale w dobie współczesnych sensacji to i tak jest perełka, głównie z uwagi na pościgi.

• saintm wlasnie jako film szpiegowski jest slaby, niewiarygodny, momentami smieszny i wlasciwie nudny.
    wezmy taka akcje w atenach, poscig ulicami ogarnietego protestami miasta bylby niemozliwy w tym wykonaniu, pasuje raczej do jatki ze stathamem.

jako akcyjniak uszedlby na 4,5, gdyby nie ta trzesaca sie kamera.

• saintm To nie jest film szpiegowski.

Film szpiegowski to Spy Games, Les Espions, seriale i filmy na podstawie książek John'a Le Carre.