PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428472}
4,4 25 300
ocen
4,4 10 1 25300
4,6 9
ocen krytyków
Jeż Jerzy
powrót do forum filmu Jeż Jerzy

Liczylem naprawde na duzo wiecej, jako dzieciak czytalem przygody Jerzego na lamach gazety slizg i komiks byl naprawde niezly. Niestety film nie dorasta do piet pierwowzorowi. Wszystkie dobre i smieszne sceny zawarte sa w zwiastunie i klipie Sokola promujacym ten film. Bardzo mi przykro z tego powodu bo naprawde liczylem na polska produkcje ktora bedzie o lata swietlne lepsza od "Ciacha","Wojny zensko-meskiej" czy innych gniotow tego pokroju, i znow sie rozczarowalem zepsuli nawet tak kultowy komiks. Dodam jeszcze ze dzwiek poza wspomnianym wczesniej kawalkiem jest katastrofalny. Moja ocena 3/10 i to przez sentyment do oryginalu.

goldfinch83

ja też się rozczarowałam. Film beznadziejny i tyle. Słaba animacja obrzydliwy ten jeż był. I ogólnie żarty na poziomie przekraczającym chyba dozowoloną normę

goldfinch83

Ja jako dzieciak czytałem przygody jeża jerzego na łamach świerszczyka...(to nie żart) ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones