PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571418}

Jeden dzień

One Day
7,5 169 135
ocen
7,5 10 1 169135
5,1 14
ocen krytyków
Jeden dzień
powrót do forum filmu Jeden dzień

Wydaje mi się, że gdzieś widziałam scenę, w której obiecują sobie spotykać się 15 lipca, ale
obejrzałam właśnie film i takiej sceny nie było. Czy ona istnieje?
Zastanawiam się, czy przypadkiem nie mam niepełnego filmu, bo bez takiej sceny nie wie się, o co
chodzi z ich spotkaniami.

użytkownik usunięty
xxboomxx

dokładnie! też zastanawiam się, w którym momencie obiecali się spotykać co rok?!

Taka obietnica jest w jednej z ostatnich scen filmu,gdy pojawia scena pierwsza (gdy spotkali sie po studiach) -jedna z kolejnych scen retrospekcyjnych to wlasnie ta obietnica.

użytkownik usunięty
yasmina1

Rzeczywiście :D Kiedy opowiadał córce na koniec filmu :)

ocenił(a) film na 6
yasmina1

Właśnie obejrzałam film i nie ma tam tej obietnicy.

ocenił(a) film na 6
yasmina1

Mogłabyś dokładniej wyjasnić kiedy jest ta scena? bo ja jakoś jej nie widziałam

karolina922

Oj,jak odswieze sobie ten film to napisze.Ogladalam jakis czas temu.Mam na DVD.Moze ogladalas nieco inna wersje?

ocenił(a) film na 6
yasmina1

No nie wiem, ale w sumie dziwne by to było gdyby w jakiejś wersji nie było tej sceny. Ja oglądałam w internecie i tej sceny nie było ale nie tylko ja to zauważyłam. Inni też już pisali, że nie ma tej sceny. W niedzielę chyba leci ten film w tv, więc obejrzę samą końcówkę czy to faktycznie tam jest.

karolina922

Dosłownej obietnicy spotykania się każdego 15 lipca nie było - jest ona niedopowiedziana. To ważna dla nich data, która rok w rok przypomina im o Tym Dniu sprzed lat.

ocenił(a) film na 6
Micodin

No właśnie. Nie było tego. Nie wiem dlaczego niektórzy się upierają, że ta scena jest gdzieś w filmie.

karolina922

Wydaje mi się, że chodzi o scenę pod koniec filmu jak wspinają się na wzgórze. Padają jakieś słowa " ze przecież mamy ten dzień" itp. Także obietnica dosłowna to nie była ale to dosyć znaczące kwestie.

ocenił(a) film na 8
xxboomxx

nie było tej sceny, ale też opis filmu jest niezgodny z jego treścią: bohaterowie wcale nie spotykają się co roku. to dla nich ważny dzień, ale to WIDZOWIE oglądają jeden dzień każdego roku; sami bohaterowie albo nie spotykają się wcale (mieli 3-letnią przerwę w trudnych dla Dextera chwilach), albo spotykają się częściej - spędzili ze sobą noc po rozwodzie Dextera. opis oczywiście brzmi chwytliwie, ale nie ma nic wspólnego z fabułą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones