PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571418}

Jeden dzień

One Day
7,5 169 135
ocen
7,5 10 1 169135
5,1 14
ocen krytyków
Jeden dzień
powrót do forum filmu Jeden dzień

Danger Danger

ocenił(a) film na 1

Najbardziej zmarnowana 1 godzina, 47 minut i 28 sekund w moim życiu. Niestety obejrzalem go
do konca zeby z czystym sumieniem napisac tego posta. Ogladalem go tylko pod grozba
powaznego focha mojej zony(juz bylej, po tym filmie postanowilem ja zostawiec!). Jesli nie
ogladales/as go jeszcze to nie ogladaj, chyba ze egzystujesz w intelektualnym brodziku badz
jestes madrzejszy/a od kamienia ale glupszy/a od kawalka drewna. Pierwszy raz bóg uslyszale
me prośby i w scenie z rowerem, z wielka ulga patrzylem jak potraca ja samochod. Zaluje tylko ze
glowny bohater zbiegajac z gorki nie skrecil sobie karku, wtedy ten film dostalby 3.

ocenił(a) film na 8
Disho

Nigdy nie rozumiem, jak można ocenić film na 1 gwiazdkę. Przecież mimo tej 'bardzo złej' fabuły było cokolwiek co zasłużyło przynajmniej na 2/3 gwiazdki. Sami aktorzy przecież nie są amatorami, a ogólnie film bardzo ciekawie się prezentuje, trochę inny niż wszystkie. 1 to zdecydowane przegięcie. Jedyny film gdzie mogłabym dać 1 to Mordercza Opona, chociaż i tu można się doszukać jakichś szczegółów...

ocenił(a) film na 3
Disho

Ten film jest żenujący!

ocenił(a) film na 10
Disho

no to wspolczuje towjej zonie....

ocenił(a) film na 10
Disho

Szanuje choć nie rozumiem Twojego zdania. Dla mnie film jest jedyny w swoim rodzaju i choć rozumiem, że ktoś może nie podzielać mojego zdania, nie rozumiem jak można użyć tak ostrych słów do jego opisu.

imaginacja16

odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, TROLL :D

ocenił(a) film na 8
violenceDirector

Dokładnie...ale wciąż zaskakuje mnie, że ludzie podejmują "taką" dyskusję. Przecież można odróżnić konstruktywną krytykę od zwykłego trolowania.

Disho

Przekonałeś mnie.Nie będę oglądać tego filmu.

ocenił(a) film na 10
Disho

Mnie się film osobiście podobał.
Może dlatego, że jestem kobietą... xD

ocenił(a) film na 5
Anka11111

Jestem kobietą, a nie podoba mi się. Nie wiem, jaka jest pomiędzy tym zależność.

ocenił(a) film na 10
MsChocolate_2

Zależy w czyje gusta trafił. : )
Moim wszystkim znajomym się podobał. : )

użytkownik usunięty
Disho

Troll.

Porównaj "Jeden dzień" z "Człowiek-rekin".

No i?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones