PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571418}

Jeden dzień

One Day
7,5 169 144
oceny
7,5 10 1 169144
5,1 14
ocen krytyków
Jeden dzień
powrót do forum filmu Jeden dzień

Chce się zorientować czy warto to obejrzeć.
1. Czy główny bohater to romantyk?
2. Czy film ma romantyczny klimat?
3. Czy postaci od razu wskakują sobie do łóżka?
4. Czy przypomina inne filmy o miłości?
5. Czy bierze jakieś oklepane do bólu schematy z tego typu filmów?

ocenił(a) film na 10
MistrzSeller

Nie będę spoilerować. Warto obejrzeć.

Langerhans

Może dla ciebie warto, a dla mnie nie. Nie zamierzam oglądać czegoś nie wiedząc, że jest szansa, że mi się spodoba dlatego zadaje pytania. Gdyby wystarczyło mi jakiekolwiek "warto obejrzeć" to bym nie zadawał pytań

ocenił(a) film na 10
MistrzSeller

A czy warto obejrzeć film po takim spoilerze? Jak lubisz oglądać film i już wcześniej znać wszystkie wątki to trochę Ci współczuję, bo wtedy nie masz elementu zaskoczenia. No ale skoro żałujesz 1.5 h na film, który i tak możesz wyłączyć, gdy Ci się nie spodoba to okej.

Langerhans

Człowieku, ja chce tylko wiedzieć czy film jest romantyczny, czy główny bohater to romantyk i czy film to zrzyna z innych czy coś oryginalnego. To nie są spoilery to są ogólne informacje.
Jak mam wiedzieć czy warto obejrzeć film skoro nic o nim nie wiem.

Langerhans

Po prostu odpowiedz na pytania. Nie chce spoilerów tylko odpowiedzi na pytania.

Langerhans

Chce po prostu to wiedzieć, bo nie lubię oglądać filmów, gdzie bohaterowie od razu po spotkaniu wskakują sobie do łóżka. Szukam film z romantycznym klimatem, gdzie główny bohater jest romantykiem. Czy ten film jest taki?

ocenił(a) film na 10
MistrzSeller

Ja byłam mega zaskoczona zakończeniem i w ogóle zwrotami akcji. Mogę powiedzieć jedynie tyle, że seksu po pierwszym spotkaniu nie będzie. Poświęć te 1.5 godziny, spodoba Ci się.

Langerhans

Człowieku!!! Czytaj uważnie ja nie chce poznać zakończenia, ja chce wiedzieć czy ten film ma romantyczny klimat i czy bohater jest romantykiem. Bo jeśli tego nie ma to nie ma sensu bym oglądał ten film, bo mi się o nie spodoba.

ocenił(a) film na 7
MistrzSeller

No to klucz 1.nie 2.tak 3.tak i nie 4. nie 5.nie
Mam nadzieję, że odpowiedzi Cię usatysfakcjonowały. Główny bohater nie jest romantykiem,
więc może daj sobie spokój, jeśli właśnie na tym Ci zależało.

ocenił(a) film na 8
efsik

powiedzmy, że wskakują, ale nie za dobrze im to wychodzi

ocenił(a) film na 10
MistrzSeller

Może maści? :)

MistrzSeller

1. raczej nie - taki typowy podrywacz, nie w glowie mu powazne zwiazki
2. tak, zdecydowanie tak
3. TAK! wlasciwie od tego sie ta historia zaczyna
4. i tak, i nie
5. troche

ocenił(a) film na 8
MistrzSeller

1. Nie
2. Tak
3. Tak
4. Nie
5. Nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones