PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571418}

Jeden dzień

One Day
7,5 169 144
oceny
7,5 10 1 169144
5,1 14
ocen krytyków
Jeden dzień
powrót do forum filmu Jeden dzień

Miło zaskoczona.

ocenił(a) film na 8

Tak jak napisałam w tytule ,jestem miło zaskoczona tym filmem o którym niewiele słyszałam.Historia miłosna ale nie ckliwa lecz ciekawa z perspektywy osoby która już wiele przeżyła i wie co znaczy miłość i upływający czas.Nie jestem" miłośniczką Anne Hathaway ale po tym filmie uważam że to bardzo dobra aktorka i piękna kobieta.Miło że po tym filmie człowiek zastanawia sie jak wiele znaczą chwile pozornie nieistotne .Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
gosia3275

Ok, a nie jest trochę tak, ze ten film to jakaś fantazja mężczyzn (zresztą nie o płeć tu chodzi, bo takich typów wśród kobiet jest równie dużo), że nieważne jak będą się szlajać, zawsze znajdzie się jakiś kwiatuszek, który wiernie będzie na mnie czekał aż się wyszaleję i na starość nie będę miał gdzie się podziać? Żeby nie było - nie oglądałam tego filmu, ale wysłuchałam streszczenie mojej zachwyconej koleżanki... Tyle, że po jej streszczeniu wynika mało ciekawa historia: Ona, szara myszka, cały czas czeka na Tego Jedynego, ostatecznie porzuca narzeczonego (którego po latach w końcu sobie znalazła) dla ukochanego-dziwkarza, któremu w życiu nie wyszło i żadna inna kobieta już go nie chciała... A potem umiera, żeby facet miał czas na refleksje... Hmm... jakoś to mało romantycznie brzmi... I jakoś kompletnie kłóci z zachwytem mojej koleżanki... Czy ten okropny schemat faktycznie tam się mieści i zachwyt może być związany wyłącznie z ładnym opakowaniem historii czy jednak jest tam coś więcej i warto zobaczyć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones