PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=382375}

Jedz, módl się, kochaj

Eat Pray Love
6,2 81 984
oceny
6,2 10 1 81984
4,7 9
ocen krytyków
Jedz, módl się, kochaj
powrót do forum filmu Jedz, módl się, kochaj

Tylko tyle napiszę. Że też ludzie kupują takie książki i "łykają" takie filmy.

ocenił(a) film na 2
chatiflatt

Potwierdzam... stolec pierwszej kategorii. Próba dorobienia na sile jakiejs filozofii do dennego filmu. Zenada

Axi0maT

oceniłem na podstawie tytułu i traileru

Axi0maT

dokładnie.

ocenił(a) film na 3
chatiflatt

hehe to jest film dla Pań, które myślą,że Paulo Cohelo jest wybitnym pisarzem, Secret jest ich mantrą i zaczytują się serią o niejakim Panu Grey'u:) zenada i nuda

ocenił(a) film na 6
LulaFortune

Ok, jestem dziewczyną (zło) nienawidzę Paulo Coelho, nie wiem co ten Sectet (po za angielskim tłumaczeniem) i nawet nie miałam pomysły, żeby otworzyć Greya (po za Dorianem). Ale podobał mi się film, sama nie wiem czemu, może oceniłam go częściowo po książce, do której się nie umywa. Ale hehe zostałam oceniona przez człowieka który nie stawia spacji po przecinkach i nie wie jak napisać Coelho.

ocenił(a) film na 3
aluzja1117

Błędy też popełniasz (Sectet?? PO ZA??), więc nie powinnaś ich wytykać komuś, bo nie ma to związku z oceną filmu...książka niestety też nie należy do wybitnych, uważam, że to zwykłe czytadło dla Pań, wystarczy porównać ze wspomnianym przez Ciebie Dorianem Grey'em, do którego się nie umywa (trzy razy sprawdziłam czy dałam odpowiednio spacje, zeby Cię nie raził ten straszny błąd)

ocenił(a) film na 6
LulaFortune

Ok poprawianie błędów, lekko trąciło hipokryzją. Ale co do książki, czytałeś?

ocenił(a) film na 3
aluzja1117

czytałam, jest dla mnie mdła i taka jakaś nijaka, napisana prostym językiem, nie porywa...a film to juz w ogole, pocięte jakieś te sceny, wyrwane z kontekstu, książka przynajmniej była spojna, a film ani mi nie przedstawił za bardzo bohaterki, ani jej rozterek (wiedziałam to tylko dzięki książce), nawet jakbym chciała sie skupic na obrazach, to nie porwały mnie i nie zachwyciły...wystarczy porownac chociazby z Allenem, który bezsprzecznie potrafi ukazać piękno miejsc (Barcelona, Paryż, Rzym), a tu rezyser nie popisał się

ocenił(a) film na 3
aluzja1117

a po filmach widze, ze mamy podobny gust, wiec tym bardziej dziwi mnie, ze Ci sie podoba ten film;)

ocenił(a) film na 6
LulaFortune

Ok, co do prostego języka, to lubię książki napisane tym językiem. Pół życia spędziłam w pociągach, samolotach itp. więc do nich przywykłam. Też nie wiem czemu ten film mi się podobał, i teraz jak napisałaś, że nie było w nim tej plastyczności co u Allena. To masz racje, jakoś mi spadła ocena. Bo u Allena po obejrzeniu masz ochotę zaraz wsiąść do samolotu (co mój tata uwielbia robić) a tu, hmmm...nie

ocenił(a) film na 3
aluzja1117

No dokładnie o to mi chodzi:) hehe przekonałam Cie troche;)

ocenił(a) film na 3
aluzja1117

No a co do książek, to są też prosto napisane, ale ciekawe, a ta była jakaś nudna...ale nie lubie książek wspolczesnych, wiec moze to tez dlatego mnie nie wciagnela

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones