PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528}
7,1 2 221
ocen
7,1 10 1 2221
Jej wysokość Pani Brown
powrót do forum filmu Jej wysokość Pani Brown

Świetny!

ocenił(a) film na 8

Piękne widoki, gra Judi też wspaniała!

ocenił(a) film na 9
CityOnilne

Victoria, owszem świetna, ale mnie bardziej urzekła postać Johna - pełna charyzmy, odwagi, zdecydowania i męskości. - Przepiękny film o bezwarunkowej przyjaźni dwojga starszych ludzi, o przyjaźni wykraczającej ponad wszystko. Daje dużo do myślenia i zapewne niejednego zawstydzi..
Polecam wszystkim :)

ocenił(a) film na 9
heelas

P.s. ..a przynajmniej powinien ;)

ocenił(a) film na 8
heelas

Zgadzam się, że trudno oprzeć się charyzmie pana Browna i wcale nie dziwi, że królowa miała do niego słabość ;)
Bardzo podoba mi się w jaki sposób scenarzysta przedstawił relacje jakie panowały między ta dwójką, że skupił się na wątku niezwykłej przyjaźni tej dwójki, zamiast na relacjach cielesnych.

ocenił(a) film na 10
CityOnilne

Bardzo smuci mnie, że pojęcie przyjaźni damsko-męskiej prawie zanika ostatnio. Jak jesteś singielką, to na pewno go rwiesz na własny użytek, a jak przeszłaś etap rwania i masz już stacjonarnego faceta, to tamtego na pewno podrywasz, żeby zrobić na złość swojemu z obrączką. Paranoja. Nie można normalnie zagadać, żeby od razu nie zbadali cię, czy przypadkiem coś nie kombinujesz. No, otóż nie. Nie kombinuję. Po prostu chcę kontaktu z inną istotą ludzką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones