PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841205}
3,7 4 207
ocen
3,7 10 1 4207
2,0 9
ocen krytyków
Jestem M. Misfit
powrót do forum filmu #Jestem M. Misfit

Może wyadawć się, ze film oparty o clebrytów jutuberów to żerowanie na śledzących ich dzieciakach i popkulturowa papka. Tymczasem jest to, co prawda mocno pokolorowana, mądra opowieść o tym, ze lajki na insta i fabooku nie są najważniejsze. że lepiej być "przegywem" wiernym sobie i przyjaciołom, niż zarozumiałym dupkiem, oj przepraszam- takie brzydkie słowa tam nie padają.
Jest kolorowo do bólu, ale przekaz dla grupy docelowej jest pozytywny, wiec szanję - warto dać dzieciakom te 2 dyszki na bilet. ;)

ocenił(a) film na 8
GoldenBoyGT

bardzo dobrze napisane. Mamy czasy jakie mamy dzieciaki siedzą przed komputerem i śledzą youtuberow są to ich idole :) Ważne, że jak juz siedzą wybierali tych z jakimiś wartościami a nie tzw patoli. Byłam na filmie z siostrzenicą i do jej grupy wiekowej jest skierowany film a nie do mojej i najważniejsze, że jej film sie mega podobał :) Moim zdaniem film ma dobry przekaz i niech dzieciaki idą do kina :)

olakac

Producenci wiedzą jak trafić do współczesnej młodzieży i za to im chwała, bo trafili z dobrym, dydaktycznym komunikatem.

ocenił(a) film na 8
kamila_bor

Dokładnie, a w dzisiejszych czasach nie jest łatwą sprawa do młodzieży trafić. Jeśli możemy wykorzystać do tego film zrobiony tak jak oczekuje tego młode pokolenie to czemu nie? :)

ocenił(a) film na 10
olakac

Mam takie samo zdanie. Film trafia do młodziezy, niesie ze soba wartosci, czego chciec wiecej.

kamila_bor

To prawda! Trafienie do grupy docelowej udało im się w 100%. Bardzo mnie to cieszy, bo zbyt wiele jest teraz hejtu. Trzeba wpajać dzieciakom dobre wartości.

ocenił(a) film na 10
kamila_bor

Trudno porównywać krytykę konstruktywną z atakiem personalnym czy zwykłym hejtem. Trudno też oczekiwać, że reakcja na każdy rodzaj krytyki będzie taka sama. Inaczej przecież przyjmuje się racjonalne argumenty, inaczej bezpodstawne lub ogólne zarzuty. Ten film wlasnie odpowiada na pytanie: jak radzić sobie z krytyką. Być sobą i robić swoje! SUper proste, acz uniwersalne przesłanie!

ocenił(a) film na 8
olakac

...To również przyjemność z oglądania ciekawej fabuły, ówczesnych aktorów itd. ;)

olakac

jeśli przemyca madre idee to jest ok, a ten film to robi. Warto dzieciaki wysłać

olakac

główni bohaterowie po prostu daje radę. Biorą swoje nastoletnie zycie na klatę, spelniaja sie w swoich pasjach, wyrazaja siebie, rozwijaja relacje - tak trzymac!

olakac

o to chodzi w filmach dla młodych, zeby bawić i wychowywać

ocenił(a) film na 10
luki_ster

Dawno nie widziałem takiego prostego, acz edukacyjnie dobrego filmu. Super przesłanie!

GoldenBoyGT

Również szanuje! Obejrzałam razem z bratanicą i jej koleżankami, ja nie znałam niemal nikogo z bohaterów, a dziewczyny wszystkie postaci rozpoznały i bardzo się cieszyły, że te osoby wystąpiły na wielkim ekranie. Dla mnie w filmie dla młodzieży najważniejszy jest przekaż i tutaj był on wartościowy, a w połączeniu ze znanymi twarzami - jest jeszcze lepiej przyswajany przez młodych widzów. :) Więc super

arabipak1

.... i pewną dawką przyzwoitego humoru. Skłania do zastanowienia się co naprawdę w życiu jest ważne ;) nie lajki ;)

agacia1992

humor faktycznie dobry.... te teksty na podryw gościa, który ciągle pił mleko xD lajki lajkami, ale są ważniejsze rzeczy za którymi się powinno podążać i ten film własnie je fajnie pokazuje ...

Gaga1991

Brawa za humor! Nawte ja, dinozaur, usmiałem się siedząc na seansie z braciakiem ;) niektóre żarty naprawdę na poziomie, takie, ktore zrozumie i doceni starszy widz, mega!

arabipak1

To tak jak ja nie znałam :) i to oburzenie w kinie noooo wiesszzz nie znasz? Musze nadrobić ;) Warto wiedzieć kto jest idolem nastolatków :)
Bardzo przyjemne familijne kino :)

GoldenBoyGT

Bardzo lubię takie aktualne historie. Dobrze, ze w polskim kinie ukazałą sie podobna produkcja negujaca swietnosci sola media, ktore tylko generuja kompleksy

GoldenBoyGT

Ja uważam, że film jak najbardziej udany Fabuła nie musi mieć niewiadomo jakich efektów specjalnych, by ludzie za nim szaleli. W dodatku muzyka z filmu jest świetna! Sama bym poszła na taki koncert Felivers hihi.

GoldenBoyGT

Jestem po seansie i musze powiedzieć, że nie jest źle, a wręcz przeciwnie :)) Fajne kino familijne - można obejrzeć całą rodziną, uśmiechnąć się, wyciągnąć wnioski i miło spędzić czas oglądając kolorowe postaci. :) Na pewno jest to tematyka na czasie, która idealnie dociera do młodych widzów, którzy ciągle siedzią z nosami w telefonach i myślą, że instagram to rzeczywistość, a youtuberzy nie mają zmartwieć, a jedynie kolorowe życie - ten film pokazuje prawdę. :)

GoldenBoyGT

Ja uważam, że film jest udany i trafia do młodzieży - a o to chyba chodziło patrząc na przekaz? :) Ja jestem na tak ;)

GoldenBoyGT

Zgadzam się. Jako film dla młodzieży bardzo dobrze. Dobry przekaz podany tak, że do nich trafia nie nudząc :)

ocenił(a) film na 8
GoldenBoyGT

Ja nie dość, że dałem dwie dyszki to jeszcze sam poszedłem z córą na film. Na filmie czułem sie troszeczkę staro bo średnia na sali 13 ale jeszcze starzej sie czułem bo nie kumałem pewnych spraw ;) Uważam, że przekaz jest ważny, film zrobiony po młodzieżowemu i co ważne dla mnie siedzę przed komputerem i "poznaje" idoli mojego dziecka , sprawdzam co to za Youtuberzy :) Warto, żeby rodzice się zagłębili w czeluści młodzieżowego internetu.

karoldab_fw

dokładnie, staro nie staro ale miło spędził Pan z córką czas. Na pewno to doceniła :) film ma bardzo fajny przekaz zachęcający do bycia sobą. Nastolatki zwykle szukają wzorów do naśladowania. Te wzory nie zawsze są takie dobre.

ocenił(a) film na 8
Magden0007

To jest najwyższa wartość móc spędzić z dzieckiem wspólny czas. Dzieciaki bardzo potrzebują rodziców w dzisiejszym zabieganym świecie, nam dorosłym ciężko sie odnaleźć a co dopiero 12 latkom. Wielka szkoda, że jedyne co jest kierowane do dzieciaków w tym wieku to denne seriale. Producenci filmowi powinni zauważyć lukę i tworzyć więcej filmów typu Misfit. 12 lat to taki wiek ze juz za "dorosłe" na bajki a na filmy dla dorosłych jeszcze za młode ;)

ocenił(a) film na 10
GoldenBoyGT

Zgadzam się! I podpisuję się pod tym!
Ja dzisiaj byłam na filmie i bardzo mi się spodobał.
Nie wiem skąd była ta nagonka na ten film, że jest beznadziejny i że będzie beznadziejny, bo ludzie pisali tak jeszcze przed premierą.
Film ma przekaz i to dobry. Uczy życiowych wartości. A to jest ważne.
Jeśli chodzi o ten film, to jestem na TAK! :)

AgnieszkaKa28

najlepiej krytykować film jak jeszcze nie wyszedł :D mam nadzieję, że wyjdzie coś podobnego w najbliższym czasie :)

GoldenBoyGT

w zasadzie chciałam napisać to samo :) Nawet jak już się przyzwyczaisz do drewnianego aktorstwa, to się dobrze ogląda :)

angeln2

Ale Sylwia Lipka wypadła chyba mega :)

GoldenBoyGT

To jest właśnie to o czym tak często młodzi ludzie zapominają. Bardzo trudno jest w dzisiejszym świecie być sobą. Mi wiele lat zajęło poszukiwanie własnego ja, a jeszze więcej przyznanie się do niego przed światem. Mam nadzieję, że dzięki takim filmom dzieciakom będzie po prostu łatwiej.

xnatalinowakx

kurcze to prawda, może niektórym dzieciakom ten film dodał pewności siebie. W końcu namawia do wyjścia z cienia i robienia to co się na prawdę kocha.

ocenił(a) film na 10
Gaga1991

Mysle, ze tai film bl potrzebny w czasach hejtu i anonimowosci w internecie. Troszke odwagi, dzieciaki!

ocenił(a) film na 8
GoldenBoyGT

Film zrobiony lekko i przyjemnie. W tym filmie bardzo pasowała mi rola Karolaka, sporo młodych ogląda Rodzinkę pl. i ma pozytywne skojarzenia z tym aktorem i moim zdaniem to był dobry ruch zatrudnienie go do filmu młodzieżowego. Piosenkę do filmu nagrał Felivers i super, że dano szanse młodemu zespołowi :) Dzieciaki z filmu zadowolone i o to chodziło :)

arturnadolny

Zgadzam się. Super film dla młodzieży i tak miało być :)

mkalitek

Dokładnie. Do nich skierowany i do nich trafia a to najważniejsze.

sowamadraglowa00

Opowieść o ogromnej przyjaźni, miłości i przede wszystkim wierności. Wyborowa obsada

arturnadolny

Zespół się zdecydowanie popisał, a film zrobiony został też bardzo na poziomie :) Oprócz kilku aktorów, w większości role obsadzają dzieciaki. Ja chyba nie umiałabym tak zagrać haha

ocenił(a) film na 10
Magden0007

najlepsza MAGENTA super rola!

arturnadolny

Dziwny film. Ale tak bardzo pozytywny – zwariowany. To w dużej mierze zasługa fenomenalnej obsady :) dobra robota, dzieciaki!

GoldenBoyGT

Ten film trzeba po prostu zobaczyć. Niektórych może nudzić, lecz ci, którzy oczekują czegoś więcej, niż tylko rozrywki, ten film zauroczy. Film przesiąknięty jest ważnymi lekcjami dla każdego z nas, najważniejszą jednak pozostawia na sam koniec.

ocenił(a) film na 10
GoldenBoyGT

Produkcja ta to uciecha dla oczu, rozkosz dla wyobraźni i bodziec do rozpoczecia dzilania i pochylenia sie nad swoim hobby ;)

ocenił(a) film na 10
martakowalczyk991

Dobrze powiedziane!
Produkcja świetnie dopasowana do odbiorcy. Uważam, że wszyscy wykonali tu świetną robotę.

suselkowo

Zupełnie nie kumam tej oceny na filmwebie, szkoda, ze taki potencjał nie został dostrzeżony przez przecitnego zjadacza chleba w Polsce :/

GoldenBoyGT

Takich filmów się już nie kręci. Cudowna historia o marzeniach, o radzeniu sobie z przeciwieństwami i walce.

ocenił(a) film na 10
katarzyna_kostrzanowska

skoro dzieciakom się spodobało to może zaczną :)
byłoby super.

moje dzieciaki jeszcze za małe, ale obejrzałam, tytuł zapisałam, na pewno im pokażę. chociaż będą zaskoczone, że nasze szkoły tak nie wyglądają :D

GoldenBoyGT

Film o nastoletnich pasjach, problemach i walce z krytyką, i o problemach, którym główni bohaterowie muszą stawić czoła. Bomba!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones