PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841205}
3,7 4 199
ocen
3,7 10 1 4199
2,0 9
ocen krytyków
Jestem M. Misfit
powrót do forum filmu #Jestem M. Misfit

Nie żebym znała ich wszystkich, ale trochę serfuję po youtubie i w trailerze wyłapałam 3 znane osobistości ze świata vlogerów. Wiktorięgra dziewczyna, która ma prawie milion subskrybentów.

mippek

Ja sie tylko zastanawiam cały czas co oni robia ze ich tylu ludzi „śledzi” normalnie za 20-30 lat Polska bedzie albo bardzo mądrym krajem albo najgłupszym , szkoda słów co teraźniejsza młodzież uważa za fajne

mippek

czy to coś złego? Oni sa autorytetami dla młodziaków :) A film ma dobry przekaz

sukineczka

No właśnie fakt, że oni są autorytetami dla młodych ludzi jest niepokojący.

mippek

Jak niepokojący? W filmie przekazali ważną wiadomość - bądź sobą, nie udawaj, lajki nie są najważniejsze. Wolę to niż żeby moje dzieci oglądały jakieś warsaw shore.

e_horodyniec

Ja nie mówię o przekazie filmu, tylko o ludziach, którzy w nim zagrali, co robią na co dzień i jakie treści i mądrości propagują, a to są dwie różne rzeczy.

użytkownik usunięty
mippek

True Beauty is Internal - tematyka lifestylowa - uczy widzów, że wygląd nie jest najważniejszy, uczy miłości do zwierząt, pokazuje jak wygląda normalny, długoletni związek, tworzy czasami zabawne zestawienia, nigdy nie przeklina, zawsze jest pozytywna.
Mateusz Ciawłowski - tworzy piosenki z różnych tekstów, np. z tekstów mamy czy z tymbarka, jest zawsze miły i pozytywny

Reszty nie znam, ale twórcy filmu chcieli zatrudnić ludzi o dobrych osobowościach.
Ten film to nie jest coś w stylu PatoMMA. Tfu, femeMMA.

Z tego całego crew filmu znam chyba tylko True Beauty is Internal i zgadzam się z tym, co napisałeś. Jednak wolałabym, żeby idolami młodzieży były takie osobistości jak Kevin Richardson z RPA, Martyna Wojciechowska, nawet Eminem, który doszedł do sławy pomimo tego, że miał nieodpowiedni kolor skóry, którego przecież zmienić nie mógł, steve Jobs (za innowacyjność) lub Bill Gates (za filantropię). Oni robią coś pozytecznego, cięzko pracują i także zachęcają do tego, aby być sobą.

PatoMMA. Tfu, femeMMA - nie mam pojęcia, co to takiego i chyba dobrze to o mnie świadczy ;)

użytkownik usunięty
mippek

No, świadczy dobrze ^^
A co do osób które wymieniasz - jedno nie wyklucza drugiego, młodzież potrafi zachować balans i inspirować się również wielkimi ludźmi.

mippek

Świat idzie do przodu... Teraz młodzi z Internetu rządzą i fajnie, nie trzeba mieć znajomości jak w telewizji, każdy może robić coś ciekawego i mieć publikę.

dankaspysinska

Dokładnie, czasy się zmieniły. Filmy powinny być nagrywane w taki sposób, by trafiały do współczesnej publiki. Nasi youtuberzy swoją drogą spisali się na medal. Jak dla mnie to film wyszedł zabawny, kolorowy i z mega przekazem zachęcającym do bycia sobą.

ocenił(a) film na 1
Magden0007

Lecz się na nogi, bo na głowę już za późno.

użytkownik usunięty
Alfred_Hugecock

Morda, prymitywie.

ocenił(a) film na 1

Do swojego starego tak się odzywaj a nie do mnie, namiastko człowieka.

użytkownik usunięty
Alfred_Hugecock

Morda, prymitywie.
I następnym razem się dobrze zastanów, zanim postawisz swoje gówno pod kulturalnym komentarzem. Twoje miejsce jest w rynsztoku.

ocenił(a) film na 1

W rynsztoku to cię zrobili. Nie odzywaj się już do mnie tłuku.

użytkownik usunięty
Alfred_Hugecock

Licz się z tym, że nie tylko ty umiesz pluć w necie:)

ocenił(a) film na 1

A daj spokój...

mippek

ale to jakies osiagniecie? Cos wnosi dla swiata? PewDiePie ma w ciul wiecej a jakos go nie cenie ;]

_Master_of_Disaster_

Na mnie nie robi to wrażenia, wręcz przeciwnie, co najmniej połowa z tych youtuberów prowadzi naprawdę kiepskie kanały o niczym i szkoda, że wystarczy upubliczniać jakieś brednie, żeby móc robic też karierę w filmie, a zaraz zapewne też w muzyce.

mippek

każdy zasługuje na pięc minut sławy jak to mawiał andy warhol... a na serio, film też ma fajny przekaz ważny dla nastolatków w świecie instagrama i za to szacun

aldonka876543

To film, który z założenia ma być dla młodzieży, więc nic dziwnego, że występują w nim osoby im znane. Przekaz film jest super i o to w tym wszystkim chodzi :)

adriennee

dokładnie, zachęca do naturalności i bycia sobą. Mi się tam ten bardzo podobał.

mippek

Dla mnie bomba, przekaz czytelny, dzieci zadowolone, bo występują w tym filmie znane dla nich twarze, co jeszcze bardziej zacheca do brania przykłądu i wyciągnięcia wniosków z takiego prostego- a zarazem wartościowego filmu dla młodzieży :)

ocenił(a) film na 8
apaja

Dokładnie. Może film nie jest arcydziełem ale ma ciekawy i wartościowy przekaz, który trafia do każdego i jest ważny we współczesnym świecie.

apaja

jasne, właśnie o to chodzi, by film trafiał do nastolatków. Nie jest raczej skierowany dla osób 60+, którzy mają problemy ze znalezieniem przecinka na klawiaturze, a to właśnie tacy akurat lubią pisać negatywne komentarze lol.

apaja

kurcze no film 10/10. Super kolorowy...ładne głosy..miód dla moich uszu...

apaja

Mnie też się bardzo podobał, fajny, kolorowy, z przesłaniem i pozytywnym wydźwiękiem. Muzyka też niczego sobie ;)

apaja

moje córeczki dalej śpiewają piosenki tego zespołu co występował. Fajnie zrobiony film dla młodych i fajna muzyka..:)

mippek

Bo właśnie tak najłatwiej trafić do młodego pokolenia - za pośrednictwem ich autorytetów.

sowamadraglowa00

Film o mlodziezy i dla młodziezy. Mi sie taka formuła filmu podoba, ma trafic do mlodych, nie do "starych".

Lencuszka

właśnie o to chodzi...mi się i fabuła i przekaz podobał. W sumie taki ponadczasowy!

ocenił(a) film na 8
mippek

po obejrzeniu filmu z siostrzenicą zaczęłam sie interesować i szukać postaci z filmu w necie. Nie zdawałam sobie sprawy, że sa tak "znanymi" osobami. Warto wiedzieć kto jest na czasie i kogo chcą naśladować dzieci oby tylko były to osoby, które chcą wnosić jakieś wartości. Film ma pozytywny wydźwięk wiec na plus :)

olakac

są znanymi osobami, ale dla nastolatków. Większość dorosłych poznaje ich dopiero oglądając film w kinie.
Role są według mnie dobrze dobrane, chciałabym ich zobaczyć jeszcze w jakiejś innej produkcji <3

Gaga1991

to jest prawda, wiele osób jeszcze ich nie zna. Fajnie jakby jeszcze udało im się w czymś zagrać. Potrzeba nam nowych twarzy a nie wszędzie ci sami aktorzy ciągle. Film pokazał, że mają potencjał.

mippek

Uważam, że to duży plus tego filmu :) fajnie piosenki i fajne głosy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones