PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841205}
3,7 4 198
ocen
3,7 10 1 4198
2,0 9
ocen krytyków
Jestem M. Misfit
powrót do forum filmu #Jestem M. Misfit

Szczerze, wcześniej Nie znałam tych mega gwiazd Yotutuba, tylko Karolaka,a le bardzo fajnie to wyszło. Szkoła przekolorowana,a le do takiej byśmy chcialy chodzić! Kolorowe szafki, pufy itd. Są wartości takie jak szczerość, prawdomówność, przekaz o byciu sobą nie naśladadowaniu gwiazd z Ytoutuba itd, jest zachęta do pokonywania swoich ograniczeń i słabości. Polecam

ocenił(a) film na 10
gabikowska

Ogladalam film ze swoja corka i film do niej trafil. Wyłuskała te wartosci , o ktorych piszesz, a to dla mnie najwazniejsze:) Ja tez polecam.

cynaminek

Witam. A można wiedzieć ile córka ma lat? Ja myślałem iść z 12 letnią córką i nie wiem czy nie jest za młoda. Ona jakoś tak bardzo nie siedzi w tych całych "social mediach" czy jak to teraz nazywają, ale też jej nie śledzę. Ma niby w tel. instagrama i messengera, ale nie widziałem, żeby w tym przesiadywała, a tym bardziej jakieś zdjęcia i posty. Ale myślę tak, że może parę lat się to przydać, bo córcia jest spokojna, cicha lecz lubiana, ale nie wiadomo, jak to będzie w następnej szkole po 8 klasie. Dzięki z góry za odp. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
rafus10

Warto jej pokazać ten film. To się przyda każdemu , dłuzo pozytywnej energi i wartości ważne dla wszystkich...

ocenił(a) film na 8
rafus10

Ja byłam z 12 latka :) Była filmem zachwycona. Możesz spokojnie zabrać córkę do kina na Misfit, miło spędzicie razem czas :) Polecam :)

gabikowska

Fanie jak film przemyca mądre wartosci i jednoczesnie się podoba!

nowinka_filmweb

Zgadzam się. Młodzież zachwycona filmem i o to chodzi :)

gabikowska

W filmie główna bohaterka, z którą z zasady widz ma się utożsamiać i czerpać z niej ispirację, nawołuje do hejtu swej konkurentki, ośmiesza ją w internecie i ją dissuje. Nie wiem, czy są to dobre wartości dla młodzieży. Raczej powinno jej się za to dostac, np powinna zostać za to wyrzucona z talent show i wtedy byłaby to dla niej i dla widza lekcja, że na hejt nie warto odpowiadać hejtem, a już na pewno nie zniżać się do poziomu hejtera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones