PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34317}
7,4 16 329
ocen
7,4 10 1 16329
7,8 8
ocen krytyków
Jesus Christ Superstar
powrót do forum filmu Jesus Christ Superstar

Dla mnie świetna produkcja coś nowego czego jeszcze nie było ,oglądałem kolejny raz i naprawdę byłem zachwycony tym dziełem.Sama produkcja i jej ukazanie dla młodego widza jak Judasz którego grał murzyn albo postać Heroda który jest w krótkich spodenkach i okularach ;) , Maria magdalena którą grała jakaś azjatka , żołnierze którzy pojmali Jezusa mieli karabiny maszynowe u pasa ,co dalej aktor grający Jezusa miał głos podobny do naszego Czesława Niemena tak się mnie skojarzyło tylko ;) Wspaniale ukazali Ewangelię i głównie moment śmierci ( męki ) Jezusa . Piłat moim zdaniem nieźle wypadł ogólnie to było coś nowego , apostołowie przypominający hipisów bo wyglądali jak dzieci kwiaty ;) Ogólnie to był świetny film naprawdę jeden z najlepszych biblijnych jakie oglądałem .To było mistrzostwo powinni nagrać takie coś na motywach opowiadań ze starego testamentu :) Tam głównie zagrali sami młodzi ludzie ale niektóre momenty były naprawdę świetne ;) Najlepiej przeginkę zrobili z Herodem to było komiczne ale i wyjątkowe w swoim rodzaju .Albo jak kołysanki Maria magdalena śpiewała Jezusowi ;) Judasz też był tutaj świetnie wykreowaną postacią chociaż był zdrajcą ale tutaj był jakby obserwatorem poczynań Jezusa i jego działalności .Wspaniałe zakończenie z tym autobusem który odjechał z pod Golgoty potem ;) No i Jezus który tutaj śpiewa tak jak Niemen piosenkę dziwny jest ten świat xd Ogólnie to bekę miałem z tych żołnierzy w koszulkach na ramiączkach albo jak nagle przed Judaszem pojawiły się czołgi albo przeleciały samoloty xd Albo jak przeganiał Jezus kupców ze świątyni i mieli tam produkty których na pewno w tamtych czasach nie było w sprzedaży xd Ale te kałachy jak mieli to było niezłe .A Herod normalnie zawsze jak oglądam te scenę to mam polewkę chociaż to był sąd nad Jezusem i wydanie na niego wyroku ;/ . Pięknie to zrobiono szkoda że nie było więcej takich filmów gdzie by śpiewali tak pięknie ;/ Można by było zrobić musical gdzie śpiewa Mojżesz albo Król Dawid i Salomon lub Samson albo prorok Eliasz czy Izajasz i Daniel to by było coś pięknego dla młodych takie ukazanie historii i postaci biblijnych :) A Jesus christ superstar pokazał na pewno ukazanie ewangelii w zupełnie innym świetle że można i tak przedstawić historię Jezusa i jego działalności .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones