PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6599}
6,8 3 904
oceny
6,8 10 1 3904
Joe Kidd
powrót do forum filmu Joe Kidd

Przypominam go sobie w zasadzie tylko z sentymentu do Johna Sturgesa i Clinta Eastwooda. Ale jakby nie patrzeć, twórcę "Pojedynku w Corralu O.K." i Człowieka Bez Imienia stać bez wątpienia na więcej. A tak pamiętam z tego filmu głównie muzykę Lalo Schifrina. Eastwood zagrał niby w swoim stylu i niektórym pewnie to wystarcza, ale lepszy występ miał choćby rok później w "Mścicielu", czy wcześniej w "Powiesić go wysoko". Jakby nie Clint, to ten film pewnie w ogóle przeszedłby bez echa. Nie powiem, był całkiem fajny, ale ciężko go zestawiać z innymi westernami Eastwooda.

ocenił(a) film na 8
NickError

tak czy siak, to kawał dobrego kina.

ocenił(a) film na 6
NickError

Jak dla mnie to na chwilę obecną(ponieważ wszystkich jeszcze nie widziałem) najsłabszy western z Clintem, ogólnie film średni ale najsłabszy w porównaniu do innych, np. Mściciel w porównaniu do tego to wymiata.

użytkownik usunięty
OldSnake

Powiem tak: Kidd jest słaby, fabuła cienka, zero zainteresowania z mojej strony, co do Mściciela to jak dla mnie jeden wielki zawód...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones