PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816099}

Kłamstewko

The Farewell
6,9 25 234
oceny
6,9 10 1 25234
7,4 43
oceny krytyków
Kłamstewko
powrót do forum filmu Kłamstewko

Kłamstewko

ocenił(a) film na 8

Film niepozorny, ale niezwykle emocjonalny! Rola Awkwafiny i babci perfekcyjnie odegrana!

ocenił(a) film na 8
ackermanhana

zgadzam się, chociaż nie spodziewałem się, że ten film jakoś na mnie wywrze wrażenie. Bardzo na plus

ocenił(a) film na 7
ackermanhana

Zgadza się, szukałem przymiotnika najbardziej trafnie określającego ten film: niepozorny pasuje idealnie. No i może "uroczy" tez byłoby na miejscu. Tak odebralem ten film. Mnie osobiście z tego filmu utkwiła najbardziej argumentacja wujka, dlaczego maja nie powiedziec babci o jej "wyroku". Idealnie ujęta róznica w myśleniu naszym- zachodnim oraz pojęcia jednostki w kategoriach wschodnich.

ocenił(a) film na 9
ackermanhana

Zgadzam się, rewelacyjny, emocjonalny i pouczający film.

ocenił(a) film na 9
ackermanhana

no właśnie niepozorny to najlepsze okreslenie. Bardzo dobre emocje, podobał mi się i aktorsko i fabularnie

ocenił(a) film na 7
ackermanhana

Jak dla mnie pozytywne kino,mimo że temat ciężki.Ale mimo tego pozytywnie się ogląda.Główna bohaterka babcia mega pozytywna osoba,Super babcia ;).No i koniec też dostajemy pozytywny.Ale nie będę pisał szczegółów żeby nie robić Spoiler dla tych którzy nie widzieli jeszcze.Ci co oglądali wiedzą o co chodzi ;)

ocenił(a) film na 9
ackermanhana

HA! Już dawno nie widziałem filmu z którego bohaterem (bohaterką) tak bym się nie zgadzał i... oboje myliliśmy się! No, genialne zakończenie! HA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones