PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816099}

Kłamstewko

The Farewell
6,9 25 232
oceny
6,9 10 1 25232
7,4 43
oceny krytyków
Kłamstewko
powrót do forum filmu Kłamstewko

Obejrzałam film niedawno, więc już w momencie, kiedy już mówi się o nim w kontekście nagród, nominacji etc. Oglądało się dobrze, ale ani jakoś szczególnie nie bawił, ani nie smucił. To taki bezpieczny obraz, idealny na wyjście do kina z mamą ;) Wiem, że za rok nie będę pamiętać tego filmu.

ocenił(a) film na 7
kingucha89

Sam nie wiem. Gdy dużo ogląda się filmów epatujących dramatami i przaśnych komedii, to wciąż w pamięci ma się wrażenie, jak ładnie zbalansowany jest ten scenariusz. Przypomina mi trochę kino Koreedy, ale też w połączeniu z amerykańskim kinem niezależny np. Lynn Shelton. Do tego bardzo fajnie zagrany. Awkwafina wyrosła na gwiazdę, ale obawiam się, że jednak pójdzie tą komediową drogą, a wolałbym, aby również pokazała coś więcej od strony dramatycznej.

kingucha89

ni to recenzja, ni to ma sens

ocenił(a) film na 6
kingucha89

Brawo Kinga! Jakoś tak mam wrażenie, że wysokie oceny są efektem: raz - politycznej poprawnosci, dwa - przyznanych nagród.
A film po prostu ZWYCZAJNY. Historia - życiowa po prostu, jakoś żadna strzelba nie wybuchła w żadnym momencie. Kino jako sztuka powinno dawać jakieś emocje - gdyby tę historię opowiedziała mi sąsiadka - usnąłbym w połowie.
Dramatu oczywiście nie ma, ale za co te achy?
W podobnym czasie wypuszczony Parasite, choć przerysowany, wybijał się scenariuszem, aktorstwem, parabolą, przesłaniem, był JAKIŚ. A ten jest bardziej: NIJAKIŚ.

Więc brawo Kinga za niepoddawanie się głównemu nurtowi poprawności!

ocenił(a) film na 4
kingucha89

nuda, straszna nuda

swota

Masz racje,strasznie nudny film,zmarnowany czas.Muza fajna.

ocenił(a) film na 9
kingucha89

HA! Już dawno nie widziałem filmu z którego bohaterem (bohaterką) tak bym się nie zgadzał i... oboje myliliśmy się! No, genialne zakończenie! HA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones