PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857201}
5,5 1 652
oceny
5,5 10 1 1652
5,0 10
ocen krytyków
Każdy ma swoje lato
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Film przyjemny, ale momentami przydługawy. Myślę, że można by go podzielić na mniejsze etiudy filmowe - wyodrębnić wątek organistki, wątek dziadka i jakoś posklejać wątek relacji między Agatą i Mirkiem. W całości nieco koślawo i pobieżnie. Ale tak to w sumie bywa, że każdy ma takie swoje wolno płynące lato, które...

i tym bliżej końca to wciąga coraz bardziej. Przede wszystkim film jest całkiem dobrze zagrany. Nie spodziewałem się przed projekcją żadnych fajerwerek, ale oglądało się to przyjemnie. Momentami jest nawet zabawnie. Ot film obyczajowy jakich mogłoby być wiele, a jest wciąż mało w polskim kinie.

Naprawdę przyjemnie się ogląda. Prowincjonalna lokalizacja i wydawać by się mogło banalne problemy, które są jednak uniwersalne - pierwsza miłość, młodzieńcy bunt, ucieczka od uczucia i samotność, opieka nad starszym członkiem rodziny, marzenia. Ten film nie wywróci życia do góry nagami, ale nienachalnie przypomni o...

więcej

https://www.google.com/maps/@50.2027186,19.4638576,3a,75y,9.28h,89.47t/data=!3m6 !1e1!3m4!1s4EigxunFmE2jo3WrFalXlQ!2e0!7i13312!8i6656

Spokojnie można zobaczyć.Szkoda chłopaczka - "bo to zła kobieta była" jak mawiał Boguś.Jest w tym filmie fajny taki prowincjonalny letni klimacik,jest niezły humor momentami (dziadek wymiatał)oraz jest dobrze zagrana główna rola żeńska - ma dziewczyna charyzmę,zobaczymy co z niej wyrośnie.

Ileż takich lat...

ocenił(a) film na 3

spotkało ludzi w życiu? Tak zwana wakacyjna przygoda. Wciągająca ta historia, a scena seksu genialna, można się popłakać ze śmiechu. Poprawnie zrealizowany, wciągający, odpowiedni czas trwania, także machnąć spokojnie można.

Prosty film o ludziach z Trzebini, małego miasteczka przytłoczonego przez olbrzymią rafinerię. Reżyser Tomasz Jurkiewicz znakomicie oddał klimat swoich rodzinnych stron. Jak widać nie trzeba ogromnego budżetu i wielkich ambicji, żeby zrobić dobry film.

Dawno nie oglądałem w polskim kinie (co prawda jeszcze w plenerze na wewnętrznym dziedzińcu gmachu) czegoś tak intrygującego.
Scena z kolczykiem wbiła mnie w podłogę. Film o dorastaniu, dojrzewaniu i braniu odpowiedzialności za siebie i innych. Dla mnie 10/10. Gorąco polecam !!!

dobry film? jak najbardziej. i naprawdę dobrze zagrany przez parę głównych bohaterów i matkę chłopaka.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Fenomenalny film

ocenił(a) film na 10

"Każdy ma swoje lato" to przykład, kapitalnego wręcz, polskiego filmu obyczajowego. Aspektem, który najbardziej mnie ujął w tej produkcji, jest gra aktorska pani Anity Poddębniak.

Rozumiem, że chłopak młody, ale zładować się podczas rozpinania stanika. Jeszcze szybszy niż Lubaszenko z Szapołowską.

Jeśli obejrzeliście, czy u was w kinie również ten film miał jakby audiodeskrypcję? Obsługa mówiła że tak ma być, taki jest film. Trochę nie chce mi się w to wierzyć... Ktoś? coś? po obejrzeniu?
Film wart obejrzenia, o ile jest bez tej "jakby audiodeskrypcji". Jeśli jednak opisywanie ekranu było w zamyśle reżysera to...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones