PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6664}

Kaczor Howard

Howard the Duck
5,6 8 999
ocen
5,6 10 1 8999
4,5 8
ocen krytyków
Kaczor Howard
powrót do forum filmu Kaczor Howard

niewiarygodne jak zrobili z tego filmu gniot i łowcę złotych malin.moim zdaniem to całkiem dobra ekranizacja komiksu Marvela.czekam na Howarda w MCU.

Andrzejek2001

Był w scenie po napisach w Gotg.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek2001

Za dzieciaka byłem na tym w kinie kilka razy, tak mi się podobał. Moja teoria spiskowa na temat Kaczora Howarda jest taka. Fani byli wk....eni na Lukasa bo ten obwieścił światu że nie będzie już kręcił kolejnych części Gwiezdnych wojen i właśnie dlatego nie poszli do kina na film o kaczce. Produkcja niczym nie odbiegała poziomem od innych filmów kina nowej przygody tamtych czasów. Efekty zrobili ludzie z najwyższej półki ILM ci sami co do Gwiezdnych wojen, Indiany Jones, Powrotu do przyszłości, Ducha, E.T. Prawie wszystkie ich filmy tamtego okresu poza Kaczorem Howardem były nominowane albo zdobywały Oscara za FX a tu nominacja do maliny nawet za to :-D

ocenił(a) film na 7
Rahabiel

Ba, ale przecież wiele innych filmów uznawanych dziś za wręcz kultowe było w USA finansowymi klapami lub średniakami zaledwie zwracającymi koszty produkcji. Oprócz Kaczora Howarda pamiętam takie tytuły jak - Łowca Androidów, Kosmiczne jaja, Interkosmos, Piramida strachu, Wielka draka w chińskiej dzielnicy, Otchłań, Niekończąca się opowieść czy Złote dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones