PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648849}

Kamerdyner

The Butler
7,5 99 597
ocen
7,5 10 1 99597
5,8 18
ocen krytyków
Kamerdyner
powrót do forum filmu Kamerdyner

Jak w temacie, Wilk z Wall Street czy Kamerdyner? Który film lepszy? Bardziej "kinowy", czyli że
trzeba go oglądać na dużym ekranie a który można będzie w zaciszu domowym jak wyjdzie na DVD?

ocenił(a) film na 6
Reynevan16

Byłam na Kamerdynerze i żałowałam, że jednak nie poszłam do kina na Wilka ;)

ocenił(a) film na 6
Reynevan16

Ja także wybiorę się na Wilka, Kamerdynera obejrzałam w domu i bym żałowała, gdybym wydała na to kasę ;)

Reynevan16

WILK! jest dużo cycków do oglądania na dużym ekranie w kinie, parę innych ładnych widoków również.

ocenił(a) film na 5
Reynevan16

Kamerdynera za bardzo nie polecam na celowe wyjście do kina. Jak na DVD się pojawi, to nie mając na prawdę już nic do roboty, możesz się pokusić.

Właściwie to polecam ściągnąć piracką wersję tego filmu. Tak w ramach za niego zemsty.

ocenił(a) film na 8
Reynevan16

Obejrzałam Wilka w kinie i wyszłam zachwycona! Kamerdynera oglądałam w domu, często przerywałam i robiłam coś innego, więc przypuszczam, że w kinie bym się na nim zmęczyła. Polecam z czystym sumieniem Wilka. Przynajmniej się pośmiejesz :)

ocenił(a) film na 7
Reynevan16

Wil z Wolf Street lepszy i ciekawszy, a poza tym to komedia wiec milej sie oglada ;)

ocenił(a) film na 8
Reynevan16

Do kina to się idzie na filmy takie jak no nie wiem, np. Grawitacja, W ciemność:Star Trek, 1000 lat po ziemi gdzie jest co oglądać na dużym ekranie. Zarówno "Wilk..." jak i "Kamerdyner" nie należą do tego typu filmów. Ale jak napisał Psychol324 są cycki więc dla niego warto jest pójść do kina. Jeśli się cycków nie widziało i nie wiemy jak one wyglądają to faktycznie kino jest nieodzowne:):):):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones