PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1117}
7,8 38 768
ocen
7,8 10 1 38768
8,3 27
ocen krytyków
Kanał
powrót do forum filmu Kanał

Kolejny dowód na to, że opisy filmów na filmwebie to jakiś nieśmieszny żart - ten jest naprawdę świetny. [SPOJLER] Czytając go dowiadujemy się jak kończą się wszystkie wątki w filmie, od losów samego dowódcy po pomniejsze wątki, dotarcie do Wisły, wpadnięcie w pułapkę itp [/'SPOJLER]
Na szczęście nie mam w nawyku czytania tych opisów, ten przeczytałem po obejrzeniu filmu... na szczęście! No chyba że ktoś lubi oglądać Na Wspólnej, tam też z góry wiadomo co się stanie;) Wszystkim innym serdecznie odradzam babrania się w idiotycznych i zupełnie nieprzemyślanych opisach filmu które mają przecież wprowadzać w historię a nie ją opowiadać... A najlepsze jest to, że ktoś to przecież musi zatwierdzić przed publikacją -.-

toporminator

Właśnie przed chwilą przeczytałem opis i też na początku zastanawiałem się czy to żart. No i to pytanie: Kto to dodał oraz kto to zatwierdził?

użytkownik usunięty
toporminator

Dzięki za ostrzeżenie... Zatwierdzanie opisów ze spojlerami to strzał w kolano, tak samo jak zatwierdzanie jednozdaniowych tłumaczeń z IMDB na długo przed premierą filmu. I wiele innych.
Może by tak ktoś zweryfikował tego weryfikatora?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones