PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219084}

Kanibal z Rotenburga

Rohtenburg
5,6 3 489
ocen
5,6 10 1 3489
Kanibal z Rotenburga
powrót do forum filmu Kanibal z Rotenburga

film dobry

ocenił(a) film na 7

Oczywiście największe wrażenie robi tu fakt, że zdarzyło sie to naprawdę. Już sama nie wiem, kto był bardziej chory psychicznie - Olivier ( kanibal) , czy ten który dał się zjeść. z jednej ze scen wynika, że Olivier odciął sobie penisa, a później go zjadł. Nie rozumiem jakim cudem nie wykrwawił się i później normalnie funkcjonował. Niemniej jednak film mnie bardzo zaciekawił, ale moim zdaniem rola Katie była tam niepotrzebna. Ten wątek w tym filmie jest zbędny.Dziewczyna pisząc pracę magisterską, znająca szczegóły tego bestialstwa, zdobywa nagranie video i płacze na nim jak bóbr. Czego się spodziewała? Przecież wiedziala co jest na taśmie...heh

ocenił(a) film na 7
Izviestia

i to jest właśnie dobra ocena tego filmu! dużo ludzi pisze krytyczne wypowiedzi a ten film ma całkiem ciekawy klimat (po tytule wiadomo że lekko zryty). może wszystko mi się nie podobało (jestem hetero) ale tak musiało być dla klimatu i ok wyszło. co do Katie to dobre stwierdzenie lecz mi to tu pasowało

Izviestia

nie można chyba powiedzieć "normalnie funkcjonował" - w końcu był przecież ledwo żywy (po części przez zażycie środków przeciwbólowych zapitych alkoholem)., poza tym wykrwawienie się zapewne nie następuje natychmiastowo

ocenił(a) film na 4
Izviestia

olivier to główny bohater i nie odciął sobie penisa bo jeszcze przy szukaniu ofiary pomasturbowywał sobie cichutko. takie oglądanie filmu, stąd te oceny.

ocenił(a) film na 7
rashell

jesteś mało domyślna, oczywiście, ze odciął sobie penisa. czy w filmie muszą ci pkazać zoom byś mogła się domyśleć. tu cytat ze śląskiej gazety na temat m,in tego filmu: " sam wpadł na pomysł aby odgryzł mu penisa…

Okazało się to trudne do wykonania zębami, ostatecznie więc obaj użyli do tego noża.

Następnie ofiara sama przystąpiła do konsumpcji części swojego surowego jeszcze organu, okazał się on jednak bardzo żylasty i niemożliwy do przeżucia i połknięcia.

W związku z tym gospodarz podsmażył go na patelni, przyprawiając solą, pieprzem i odrobiną czosnku…

Według jednego z dziennikarzy, który miał okazję oglądać nigdy nie upublicznione nagranie video," ..... (...)
Tu masz linka: http://www.wieczorslaski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=293&Itemid =33
Oglądaj uważnie!!

ocenił(a) film na 4
Izviestia

tak, odcięli i zjedli penisa Ofiary - oliver to oprawca

nie wiem czy to trolling czy nie, jeśli nie to nie wiem co powiedzieć

ocenił(a) film na 6
Izviestia

Dokładnie to samo zauważyłem rola tej laski zbierającej info na ten temat zepsuła całość filmu to było zupełnie nie potrzebne tylko z drugiej strony bez tego był by on strasznie krótki...;D

ocenił(a) film na 4
jazdowicz2666

no bo cała sztuka to sobie wybrać i fabułę z potencjałem i ją zaaranżować na ciekawy film, jak filmy oparte na kilkunastostronicowych powieściach S. Kinga

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones