PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673682}

Kapsuła

The Capsule
6,5 301
ocen
6,5 10 1 301
Kapsuła
powrót do forum filmu Kapsuła

Od dłuższego czasu poszukiwałem miejsca, źródła z którego będę mógł zobaczyć The
Capsule, dostałem odpowiedź na filmwebie, że film będzie wyświetlany w ramach projektu
"Art&Fashion Festival in Motion 2013" w Starym Browarze, w Poznaniu, choć mieszkam na południu Polski,
postanowiłem pojechać dla tych trzydziestu pięciu minut. Nie żałuję, wręcz przeciwnie,
spodziewałem się jakiegokolwiek schematu, podszedłem do surrealizmu z prostoliniowym
nastawieniem i zostałem pozytywnie zaskoczony. The Capsule, to krótka historia bohaterek do
których trzeba nabrać dystansu, obraz pełen symboli nad którymi można dumać i nikomu to nie
zaszkodzi, zarówno zdjęcia jak i muzyka wprowadzają w nastrój tykającego zegara,
spowolnienie, czas płynie, akcja się rozwija, a pytań coraz więcej. Jedno warto zaznaczyć, to
film dla tych, którzy oczekują od kina ciekawych rozwiązań, to film dla ludzi z dystansem.

Supervisor

W gruncie rzeczy, to bardzo pozytywne, że tego filmu nie da rady obejrzeć na YouTubie czy ściągnąć z Torrentów. Pozostaje mi czekać na jakąś okazję ;)

Ultor

The Capsule:

12 i 13 listopada 2014, godz. 19:00
Lublin, Galeria Labirynt ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 5.

Jest ta okazja :D Oczywiście zależy skąd jesteś :D Jak coś to pomogę w dotarciu. Pozdrawiam, PianoGeek

PianoGeek

Gdyby nie studia w Warszawie, byłoby genialnie się przejechać :D Niemniej dzięki za info i troskę ;)

ocenił(a) film na 8
Ultor

Już jest na yt https://youtu.be/BNjvhhqhe-s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones