PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493700}

Karate Kid

The Karate Kid
6,6 59 951
ocen
6,6 10 1 59951
4,6 7
ocen krytyków
Karate Kid
powrót do forum filmu Karate Kid

W wersji polskiej udział wzięli :
Dre - Jan Rotowski
Han - Jarosław Boberek
Sherry - Anna Gajewska
Mei - Justyna Bojczuk
Cheng - Wit Apostolakis-Gluziński
Master Li - Karol Wróblewski
Harry - Piotr Brzostyński

Iron_Man19

polski dubbing ? o.O nieee błagam ... dlaczego chcą nas aż tak karać ? o.O

ReTsEzC

"dlaczego chcą nas aż tak karać ?"
Bo dubbing to CYWILIZACJA i trzeba przyzwyczajać ludzi. Tyle w temacie.

Iron_Man19

No ciekaw jestem jak sobie poradzili. Widziałem niemiecki dubbing, dla mnie to była masakra.

Iron_Man19

widziałam reklamę filmu w kinie i gdy usłyszałam dubbing pod kochanego Jackiego Chana to się za głowę złapałam! za głowę ludzie masakra, to tak boli ze aż jest śmieszne ten głos udający chiński akcent .. Tak bardzo czekałam na ten film ale jak usłyszałam dubbing to sie zawiodłam

dorrri

Dobrze by było by w kinach były zawsze 2 wersje, dubbingowa i z napisami. Nie od dziś wiadomo, że dubbing często kładzie film na łopatki. W tym filmie problem jest podwójny bo zarówno Chan jak i Smith świetnie pracują głosem dlatego mam wrażenie graniczące z pewnością, że nasz dubbing będzie niestety do doopy.

on-off

Przyznam się, że mnie też odrzuciło jak usłyszałem Boberka jako Jackie Chana. Właśnie przez niego nie oglądałem w 80 dni dookoła świata oraz Nasza niania jest agentem. Boberek to nie jest najlepszy wybór ale... można się przyzwyczaić. Czy tak się stanie zobaczę po seansie Karate Kid. Sam jestem fanem Jackiego Chana i stwierdzam, że dubbing(hinduski??) znajdujący się na płycie z filmem Medalion pod Jackiego jest idealny. Ma się wrażenie, że sam Jackie Chan pojechał do tego kraju, aby podłożyć pod siebie głos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones