PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 222 073
oceny
6,8 10 1 222073
5,5 33
oceny krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń

Od dawna przymierzałem się do obejrzenia,aż w końcu się skusiłem.Przez 1 godz i 40 minut w filmie prawie nic się nie dzieje i jest po prostu nudny.Już myślałem że klapa,ale jednak 15 ostatnich minut uratowało film - szkoda tylko,że tak krótko.

ocenił(a) film na 9
simon3333

Nie dziwi mnie Twoje zdanie... patrząc na Twoje gusta filmowe: Akcja-Sci-Fi, Sensacyjny, Horror itd... W "Katyniu" ostatnie 15min to zbrodnia i krew czyli to co lubisz, całe 1,40h to nuda czyli dramaty ludzkie. Nie kuś się już więcej na takie filmy, bo dramat to nie jest Twój ulubiony gatunek;)

ocenił(a) film na 7
leola

Umiem docenić dobry film,niezależnie od gatunku.Akurat w trójce moich ulubionych jest właśnie dramat - Zielona Mila,więc proszę nie mów mi co mam oglądać.W historii moich filmów są tylko te obejrzane w ciągu 2 miesięcy a o dobry dramat ostatni trudno.Co do Katynia to i tak dałem ocenę wyższą niż średnia przez użytkowników.W filmie głównymi bohaterami powinni być Chyra i Żmijewski,bo właśnie oni zostali pojmani.Tutaj główną rolę gra Ostaszewska i film powinien nazywać się "Poza Katyniem".Polacy nie potrafili pokazać przez większość filmu warunków w jakich żyli więźniowie - jest tylko pięciominutowa scenka,no i końcówka.Niestety dobre filmy naszej produkcji to tylko komedie,no oprócz może 3-5 filmów innej kategorii.

ocenił(a) film na 8
simon3333

Mi się podobała jeszcze scena z Popowem, który był skłonny ożenić się z Polką, by ratować jej życie i scena śpiewania kolędy Bóg się rodzi, reszta słaba

ocenił(a) film na 4
simon3333

To prawda. Ale autorem dramaturgii ostatnich 15 minut był Stalin, nie Wajda.

ocenił(a) film na 5
simon3333

taka jest prawda, dlaczego prawie wcale nie widac tej okupacji radzieckiej? Film nagrany tak, aby nie urazic Rosjan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones