PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 222 073
oceny
6,8 10 1 222073
5,5 33
oceny krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń

A można było zrobić z tego Arcydzieło.

ocenił(a) film na 3
Wol4nd

dokładnie i jeszcze przereklamowany

Wol4nd

"A można było zrobić z tego Arcydzieło." LOL

użytkownik usunięty
Wol4nd

Takie stwierdzenie można dodać o każdym filmie, który nie ma 10/10. Chociaż film oglądałam dawno, to nie poruszył mnie tak bardzo jak inne wojenne tytuły.

ocenił(a) film na 4

Do ludzkiej stonogi też można dodać takie stwierdzenie ?

ocenił(a) film na 3
Wol4nd

A mnie wzruszył i bardzo sie podobał !!!

Wol4nd

jaki reżyser taki film, nigdy nie zrozumie fenomenu A. Wajdy, nakręcił jeden dobry film kilkadziesiąt lat temu i to jeszcze najbardziej znana scena nie była jego pomysłu (popiół i diament z zapalającym wódę Cybulskim). nazywanie go maestrem to jakaś kpina.

ocenił(a) film na 6
Wol4nd

Mam dokładnie takie same odczucia.

ocenił(a) film na 5
Wol4nd

Gdyby Smarzowski zrobił film o Katyniu to wszyscy byśmy zbierali szczęki z podłogi.

użytkownik usunięty
kufel_fw

szczerze? spodziewałam sie czegoś lepszego. ten film był po prostu nudny

ocenił(a) film na 5
Wol4nd

taki temat i taki przecietny film ,profanacja naszej historii ten film powinien miec inny tytuł

Wol4nd

5/10 to średni, słaby to 3/10.

ocenił(a) film na 4
Wol4nd

O arcydzieło ciężko ale film jest słaby z kilku przyczyn. Uprzedzam ,że widziałem go kilka lat temu więc mogłem coś pominąć.
1) Liczyłem na jakiś nowoczesny dokument a była conajwyżej średnia powieść historyczna
2) Wyprawa przez cały kraj rowerkiem do internowanego męża oficera - pluton egzekucyjny dla pomysłodawcy!
3) Wielowątkowość przez którą film tracił spójność.
4) Koncentracja na mniej istotnych kwestiach to kooperuje z pkt3.
5) Bezcelowe wydłużanie filmu a w konsekwencji nuda.
"Osobisty" stosunek reżysera ,który miesiąc przed premierą zaznaczał ,że ten film dużo dla niego znaczy a po premierze na obchodach bodajże w Kozielsku z "bananem na ustach" kleił się do Putina...

ocenił(a) film na 10
Wol4nd

Jeżeli się nie interesuje historią i II wojną Światową to będzie średni film dla oglądającego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones