PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 222 073
oceny
6,8 10 1 222073
5,5 33
oceny krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń

6,9 to trochę mało, przynajmniej 7,5 - prawdziwi patrioci i znawcy filmu powinni wyżej
oceniać! Wspaniały film, do bólu prawdziwy i przejmujący ze świetną grą aktorską i muzyką.
Mam edycję specjalną 2xDVD + replika guzika i kalendarium Katyńskie. Polecam i
pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
2008einstein2009

Tylko tyle, bo nudnawy, akcja troche się wlecze no i przereklamowany.

ocenił(a) film na 2
2008einstein2009

Oceniać film przez pryzmat patriotyzmu? Że niby co, jak wypuszczą największą chłam, jakich zresztą wypuszczają dużo to cały naród musi się tym zachwycać, nie starczy ci że na każdy taki syf dzieciaki ze szkół zaganiają.

Ja osobiście oceniam film jako film, który był bardzo słaby, a ze względu na historie którą przedstawia ocenę jeszcze obniżam. Ta historia zasługuje na coś lepszego niż wypociny Wajdy,

ocenił(a) film na 8
2008einstein2009

Replika guzika, hahah, dobre!
To się nazywa współczesny marketing!
Prawdziwy patriota z Ciebie, skoro dałeś sobie niemiecki nick. ;-)
PS.
Film znakomity.

2008einstein2009

Zgadzam sie. Dla mnie 10/10. Jak widac, ludzie nie potrafia docenic prawdziwej klasy tego filmu, a szkoda.... Film jest naprawde genialnie zrobiony, prawdziwy do bolu, bardzo realistyczny i wstrzasajacy, czyli dokladnie taki, jaki powinien byc !!!!!!!!!!!!! P;)

ocenił(a) film na 7
Shurtugal_Eragon

Jak mam potraktować twoją wypowiedź widząc na końcu do "!!!!!! P:)" ?

RAC_79

O co Ci chodzi czlowieku, nie umiesz czytac... ??????? To zapraszam do szkoly na edukacje !!!!!!!!

ocenił(a) film na 7
Shurtugal_Eragon

Prawdopodobnie potrafię lepiej czytać i pisać niż ty.
Jeżeli nie zrozumiałeś pytania to nie ja powinienem iść do szkoły, lecz ty

P.S Jeżeli ktoś używa więcej niż 3 wykrzykników prawdopodobnie ma problemy z własną osobowością.

RAC_79

Jestes tak samo zalosny jak i Twoja wypowiedz !!!!!!!!! Bede uzywal tyle wykrzyknikow, ile mi sie podoba, a Tobie nic do tego !!! Jak nie masz o czym rozmawiac, to nie marnuj czasu na pisanie gupot, bo ja nie bede tracil swojego cennego czasu na zalosne konwersacje...
Kolejny filmwebowicz, ktory nie ma co robic, tylko czepiac sie gupot... godne pozalowania !!!
I wszystko w temacie

ocenił(a) film na 7
Shurtugal_Eragon

Nie, nie to ty ciągle robisz z siebie błazna.Ja tylko chciałem uświadomić ciebie nad twoją biedą umysłową.
Zadałem ci proste pytanie człowieku z nadpobudliwością, na które ty nie potrafisz odpowiedzieć lub robisz to celowo, bo lubisz robić z siebie błazna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Shurtugal_Eragon

za to ze zabili naszych powinni bulic calej polsce odszkodowania a jak nie to my ich odstrzelamy sprawiedliwosc losu i tyle

ocenił(a) film na 7
2008einstein2009

Z materiału o Katyniu można zrobić bardzo dobry film.To co tutaj przedstawił Wajda to zlepek zdarzeń po, których człowiek nie ogarniający tych wydarzeń nie zrozumie filmu.
Mordowali ? Ale, po co mordowali ? O, bo byli Polakami-pomyśli przeciętny widz. Motyw Katynia ma o wiele większe podłoże.Takie filmy robi się aby przedstawić prawdziwą historię, a nie tylko, żeby zrobić na odczepne.

Dałem 7, bo plus za tematykę,ale sam film zasługuje max 5-6.

ocenił(a) film na 8
2008einstein2009

ja dalem 8 bo mi sie spodobal film ale patriota ze mnie zaden - moze mnie zbesztacie ale Polacy od zawsze byli naiwni , dobra kilka zwyciestw odnieslismy ale czesto bylismy kozlem ofiarnym , od poczatku walczylismy z Niemcami ,wygrywalismy a lenistwo francusko polskie doprowadzilo do wojny - gdyby Niemcy splacily odszkodowania za 1 wojne swiatowa,gdyby francuzi tego dopilnowali to prawdopodobnie wojny by nie bylo a nawet jakby byla to bez Niemiec -zostaliby bez funduszy

dawid10809

Co do funduszy, to masz slusznosc. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
Shurtugal_Eragon

ja rowniez przesylam pozdrowienia

użytkownik usunięty
2008einstein2009

Z braku klimatu

ocenił(a) film na 10
2008einstein2009

Zgadzam się.

2008einstein2009

Ocena niska bo ludzie nie chcą oglądać. Np: Ja.

Film chciałbym obejrzeć, ale jak widzę Żmijewskiego i tym bardziej Małaszyńskiego to mi się sorry za wyrażenie ale rzygać chce!
Gdyby Wajda wybrał innych aktorów to oglądałbym ten film pewnie z piąty raz ale... co poradzę, że współczesna telewizja wykreowała mi te postacie jako aktorów do niskobudżetowych seriali dla osób w wieku 45+.

ocenił(a) film na 8
2008einstein2009

Film ma taką ocenę bo w większość oceniają go ludzie którzy nie znają historii---ale tutaj anonimowo się wymądrzają.
Większość ludzi tutaj się wypowiadających to fani Władców Pierścieni , Hobbitów czy Harrych Potterów.
Czego od nich oczekiwać że ocenią wyżej film Katyń niż swoją klasykę fantastyczną.
Film jest naprawdę niezły jak na Polskie warunki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones