PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531727}

Kawiarenka

Café
5,7 2 390
ocen
5,7 10 1 2390
Kawiarenka
powrót do forum filmu Kawiarenka

Cafe

ocenił(a) film na 5

Nie rozumiem tego filmu, zakończenie powaliło mnie na kolana kompletnie...Najgorszy
film
z udziałem Jennifer.Nie polecam

Milagros1986

masz gdzieś napisy może? :)

ocenił(a) film na 5
iriisphotography

Niestety nie...

Milagros1986

http://torrenty.org/torrent/709262 film z lektorem

ocenił(a) film na 8
Milagros1986

Naprawdę nie rozumiesz przesłania tego filmu ? O tym jak nasze poświęcenie może wpłynąć na innych ludzi, jak może im pomóc, o tym, że jak się popełni duży błąd w życiu to i tak nie jesteśmy skreśleni, o tym, że my nie możemy skreślać ludzi których życie potoczyło się nie tak jak powinno, i o wielu innych rzeczach przedstawionych w tym filmie ?
"Cafe" to naprawdę świetny film, tylko morały są ukazane w inny sposób niż w większości filmów, i to bardzo dobrze w końcu coś nowego skłaniającego do rozmyślań. I właśnie dlatego, że jest tu tak wiele istotnych przesłań dałem 8/10, ale po prawdzie przez jakieś pierwsze 25 minut seansu miałem podobne odczucia do Ciebie. Na szczęście im dalej w las tym lepiej a pod koniec wręcz wspaniale.

ocenił(a) film na 5
reptile2006

Może i cos w tym jest , faktycznie..ja oglądałam po angielsku więc może gdybym miala chociaz napisy polskie to bardziej by do mnie ten film przemówi

ocenił(a) film na 1
Milagros1986

Świetne dialogi, świetna gra aktorska, głębokie przesłanie... Ni mniej, ni więcej jak 1/10.

ocenił(a) film na 8
ENZOoo

Co za sroga ocena, haha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones