PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450158}

Kaznodzieja

Predikanten
5,8 635
ocen
5,8 10 1 635

Kaznodzieja
powrót do forum filmu Kaznodzieja

dramat

ocenił(a) film na 2

aktorka grająca Erikę jest tak brzydka, że szybko wyłączyłam telewizor, a potem mnie jeszcze ciarki przeszły... Fuj! nie maja w tej Szwecji jakiś przystojnych aktorów?

ocenił(a) film na 4
Alsana

To chodzi Ci w końcu o przystojnych aktorów czy o Erikę?

udkojagniece

Haha o to sama chciałam zapytać. A mi się ona podoba :)

Alsana

Dokładnie :) Aktorzy przypadkowi, dobrani chyba z łąpanki ulicznej. Przecież bohater książki Patrik opisany był jako młody i przystojny facet, a w filmie gra go jakiś wymoczek. To samo jeśli chodzi o Erikę. Porażka!

ocenił(a) film na 2
oloss

trochę się przejęzyczyłam z tymi aktorami, ale chodziło mi generalnie o brzydotę. Nie potrafię przełknąć zezowatej aktorki i przeciętego bohatera drugoplanowego. Ten odcinek mnie tak przeraził, że trudno mi do niego wrócić, mimo sporych chęci. To małżeństwo w pierwszych scenach mnie przeraża. To jest moja (subiektywna opinia) i nie obchodzi mnie, że komuś się nie podoba. Czytałam kolejne książki Camilli L. i inaczej sobie wyobrażałam bohaterów... tylko tyle :)
Pozdrawiam

Alsana

kompletnie mi nie pasowała ta aktorka do roli Eriki, ale na ale kino puszczają dalsze losu z innymi -moim zdaniem lepszymi-aktorami

ocenił(a) film na 4
Alsana

Generalnie w tym filmie aktorzy są albo zbyt starzy, albo zbyt brzydcy, albo jedno i drugie. Wyobrażenia książkowych postaci mogą bezpowrotnie lec w gruzach.

Alsana

Hej mała, opinie są zawsze subiektywne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones