PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567172}

Kick

5,3 2 489
ocen
5,3 10 1 2489
Kick
powrót do forum filmu Kick

ta ocena to chyba jakiś żart..
film może nie jest dziełem Hitchcocka jednak nie przesadzajmy że jest aż tak zły ;o
to świetne kino akcji, Bollywood zawsze ma w sobie pewną specyfikę i ten kto wczesniej nie ogladał takich filmów nie rozumie że wlasnie o to w tym chodzi
Salman wypadl genialnie.. piosenki też zaskakująco dobre ;) polecam z czystym sumieniem

neela96

Film jest wspaniały! Ludziska chyba nie mają takiego polotu, nie potrafią dać sie ponieść emocjom. Świetnie się przy nim bawiłam.

ocenił(a) film na 4
neela96

Dlaczego tak niska ocena? Bo film po prostu słaby:)
Mam duży dystans, mam dobre poczucie humoru ale tutaj było wszystko za cukierkowe, te wszystkie tańce hinduskie nudne, jedyny taniec który był ciekawy był wykonany przez naszą Jacqueline Fernandez w barze, przy innej muzyce niż hinduskiej :)
nigdy nie lubiłem bollywoodu i wygląda na to że dalej go nie będe lubić, z trudem dotrwałem do końca chociaż dałem mu szanse i nie wyłączyłem po 25 minutach.
Poziom humoru jak dla mnie nie trafiony, może 5% przypadków była faktycznie śmeisznych, inne wypadły cukierkowo i sprawiły że ziewałem, a jest godzina 13:52 (i dziś się wyspałem).
Niestety ja z czystym sumieniem filmu polecić nie mogę, chybqa tylko Jacqueline Fernandez sprawiła że jakoś udało się dotrwać do końca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones