PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761579}

Kickboxer: Odwet

Kickboxer Retaliation
4,7 2 395
ocen
4,7 10 1 2395
Kickboxer: Odwet
powrót do forum filmu Kickboxer: Odwet

Ronaldinho

ocenił(a) film na 5

No bez jaj... Ronaldinho ?? :D Tyson'a jeszcze jestem w stanie zrozumieć ale Ronaldinho ??

ocenił(a) film na 5
adamo200008

Pojawi się przez pięć sekund na ekranie i skasuje z pół miliona dolców.

użytkownik usunięty
Chlor_3

Dlatego min. nigdy nie lubiłem nogi- kolesie trzepią kupę kasy praktycznie za nic. Poganiać za okrągłym i napompowanym workiem ze skóry i ja mogę. Gdyby chociaż przegraną drużynę składano w ofierze, jak u Majów, może byłoby na co popatrzeć. My pewnie już dawno bylibyśmy bez piłkarzy.

Piłka ma swoje zady i walety ale Ronaldinho to Ty zostaw w spokoju :)

użytkownik usunięty
Emiel_Regis_Rohellec

To chyba nie powinno być do mnie, gdyż to nie ja zakładałem wątek.

Emiel_Regis_Rohellec

Tylko faktycznie w filmie Ronaldinho z 5 razy kopie piłkę i nawet nie wypowiada ani jednej kwestii...

adamo200008

Jak obstawiacie jacy piłkarze jeszcze mogliby wystąpić w filmie? :)

orcinus21

Zlatan Ibrahimovic, ma czarny pas w Taekwondo, więc do Kickboxera by pasował, jako jeden z przeciwników Sloana :)

Pijany_Mistrz

Zlatan to nawet podczas gry w piłkę używa ciosów łokciami i nogami z wyskoku :)

orcinus21

Vinnie Jones!

orcinus21

roberto L....mógłby robić za drewno do ćwiczeń dla chłopaków....w końcu niewiele mu brakuje

Jacek_Wysocki

ta boli że w życiu nawet nie osiągniesz choć szczypty sukcesu co Lewy.. ale hej, zawsze jest internet nie ;)

orcinus21

Eric Cantona jako boss w wiezieniu

CyboRKg

I Christo Stoiczkow - zawsze wygladal na bandziora.

CyboRKg

Tak jest, Vinnie Jones juz grywal w filmach ale taki Roy Keane nie :D

adamo200008

wlasnie mialem miec wyje666e w ten film lecz ogladam ogladam boxing day na canal+sport i leci zapowiedz w reklamie tego filmu i tak slucham ronaldinho? chyba zobacze haha

kochamAndzie

Ktoś tam napisał wyzej, że parę razy piłke kopnął i nawet słowa nie wypowiedział :)

adamo200008

tu kopie pilke czyli zagral to co potrafi najlepiej a Neymar w XXX? w sumie idiote i tez sie zgadza ;)

adamo200008

tysona to rozumiem że trafił za alimenty, a ronaldinio to chyba za przekręty w podatkach...

ocenił(a) film na 1
Jacek_Wysocki

To nie film to jakaś tragedia
3 razy przegrał a i tak wygrywa co to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones