PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34649}

Kickboxer 4

Kickboxer 4: The Aggressor
5,2 2 230
ocen
5,2 10 1 2230
Kickboxer 4
powrót do forum filmu Kickboxer 4

Absurd, gość pozbawił Davida braci, zgwłacił żone która następnie trzymał w niewoli a jego wrobił i koleś poszedł siedzieć do więzienia, a ten ot tak pozwolił mu nawiać nawet nie starając sie go dogonić. Bez jaj!

użytkownik usunięty
Kulerr

Teraz przeczytaj swój komentarz i obejrzyj 3cią część ;pp ;)

III cześć chyba nie ma za wiele wspólnego z sagą związaną z Tong Po. z tego co pamiętam to dotyczyła zupełnie czego innego. Chyba,że pominąłem jakieś przesłanie?

użytkownik usunięty
Kulerr

Właśnie o to mi chodziło, że nie ma żadnego powiązania między 2 a 3 i 3 a 4. Nie rozumiem ludzi którzy tworzyli część 3 bo ten film jest o niczym. Moim zdaniem powinni byli zrobić czwórkę jako trójkę i byłoby ok.

$$ - dziękuje, dobranoc :)

użytkownik usunięty
Kulerr

Życzę miłych snów :)

Dzięki Tobie były bardzo miłe, śnił mi się Kickboxer ze spójną fabułą :D

A tak na poważnie, gdy człowiek ochłonie i spojrzy na tego typu filmy, to dociera do niego ,że scenariusz był drugorzędny, chodziło o to by bohater umiał ładnie kopać. Szpagat był dodatkowym atutem.
//SPOILER\\ Zapewne oglądałaś poprzednie części i po analizie możesz wysunąć wniosek, że Tong Po Team to banda chorych dewiantów, i chodzi mi tutaj o morderstwo Solana w drugiej cześci, bo nie dał rady go pokonać i walkę z bratem " by odzyskać honor".
Teraz już wiadomo, czemu filmy z tamtego okresu są jakie są pod względem fabularnym i logicznym:p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones