PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34649}

Kickboxer 4

Kickboxer 4: The Aggressor
5,2 2 230
ocen
5,2 10 1 2230
Kickboxer 4
powrót do forum filmu Kickboxer 4

atrakcyjności część z pięciu nakręconych. Przede wszystkim świetnie nakręcone sceny walk. Kiedy już myślałem że druga będzie do niczego to okazało się, że wszystkie kolejne 3 (po tej z J.C.van Damme) są świetne i warto je obejrzeć. Sasha Mitchel gra świetnie. Ma swój temperament, który zachowuje i utrzymuje przez wszystkie 3 części. Wyzwala się w nim jedynie z części na część więcej agresji, ale co tu się dziwić- i dobrze. Ten wielki koleś pasuje jak ulał to tej roli, gdyż w większości karatecy w filmach to kurduple. W końcu zobaczyłem film, w którym walka nie jest tą jakiej zawsze się spodziewam ( zazwyczaj bohater dostaje wciry, a potem się odgrywa bo doznał olśnienia, albo czegoś związanego w każdym razie z illuminacją, bądź supermocą). Tu od początku pokazuje, że jest lepszy i ładuje Tonga gdzie tylko się da, wyciera nim stół itd...;) Po prostu flm jest świetny jeśli chodzi o tę kategorię. Piąta część to już żenada- przykro mi. Znów ktoś morduje Slowna i pojawia się mistrz kapuery Marc dacascos, u którego wszystkie filmy wyglądają tak samo i który walczy nudno. Teraz zagra jeszcze w jednej i pojawi się kto? proszę o propozycje

daniel_r78

http://www.gmdojofit.com/photo-gallery/hollywood-photo-album/the-redemption-kick boxer-5-3.html Na tym zdjęciu[w srodku] jest aktor który grał Davida Sloana w filmie kickboxer 5:Odkupienie najgorsze było w 5 częsci to że David Sloan zostałzamordowany przez najemnikow ktorzy nie umieli walczyc i ten motyw z nim był po to aby ten film nazwac kickboxerem i go podpiac pod serie,w piatej częsci nie pokazano aktora który grał Davida Sloana tylko pokazali trzy cienie ludzi walczacych z nim i cien Davida Sloana walczacego z nimi najgorsze to było ze nie napisali jaki aktor grał Davida Sloana ciekawe czy na jakims forum można to znalezc?,jezeli chodzi o kickboxera mi uwazam ze najlepsze czesci to 1 ,2 ,3 4 według mnie jest srednia podług poprzednich czesci a piąta to juz jest słaba ciekawe co by było gdyby rezyserzy iscenarzysci 5 czesci Kickboxera zdecydowali sie zrobic szosta czesc o synu Davida Sloana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones