Czy nikt nie wie czy wyjdą jakieś zabawki, gadżety z king konga-a jeśli tak to czy w polsce? Chodzi mi o figurki (nie kolekcjonerskie, tylko takie zwykłe), albo jakieś gadżety w płatkach albo chipsach?
też mnie to zastanawia Jak wyszedł Lotr to figurki były do zdobycia w KFC może i tym razem tak bedzie fajnie by było :) Pamietam że jak wyszla Godzilla (ta amerykanska) to w KFC była taka mała figurka Godzilli bardzo ładnie zrobiona którą mam do dziś ;-)
Ale orginalane też napewno bedą ladne może jakaś ładna maskotka King Konga sie trafi taka że jak ją przytulisz co ci zamruczy a jak sie wkurzy zaryczy slodko by było :)
Dopuściełem się aktu wandalizmu :P w Multi stała (co prawda w bocznym korytarzu) pod ścianą ta makeita z King Konga, pomyślałem, iż przydałoby się coś takiego w domu, lecz niestety jest trochę za dużych rozmiarów - zatem uraczyłem się jedynie Ann ;) http://img311.imageshack.us/img311/1919/ann3bc.jpg [img311.imageshack.us/im ...]
Stoi przy moim biurku.
Mam gadżet..