PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604284}

Kino Stella

Stella Days
6,0 261
ocen
6,0 10 1 261
Kino Stella
powrót do forum filmu Kino Stella

Film warty uwagi

ocenił(a) film na 8

bardzo dobre,mądre,refleksyjne kino.8/10

ocenił(a) film na 8
maciekb80

8/10 !!! 8/10 !!!! 8/10 !!! Nie czytam recenzji, nie nie interesują mnie filozoficzno-naukowe wywody krytyków filmowych, nie ma wśród nich dla mnie autorytetów. Po prostu dostaję film i go oglądam do końca albo i nie, i wyrabiam sobie własną ocenę. Piękny film o CZŁOWIEKU na którym najbliżsi dokonali, w wieku 12-tu lat, gwałtu ...będziesz wyjątkowy, ...niedługo będziesz miał wielką władzę i wpływy, ...nie ma większej miłości niż wiernych do księdza. Został mądrym, postępowym księdzem (Irlandia). Zesłanie do małego miasteczka i konfrontacja z zaściankowym, trudno reformowalnym społeczeństwem będącym,na dodatek, pod wpływem miejscowego krezusa (o takich się mówi - mądrzejszy od Boga) staje się prawie donkiszoterią ale z uporem mając u boku młodego, otwartego człowieka w którym widzi własną zabraną mu duszę jednak dobija do celu. Pozostaje jednak, mimo osiągnięcia zamierzonego celu, smutna refleksja ...zostałem wyrwany ze świata mając 12 lat - to rozpaczliwe miejsce - myślałem, że znajdę tu prawdę ale to biedna pustka w każdym calu. Porażające !!! Świetny, mądry film !!!

ocenił(a) film na 8
Szpila_1308

hmmmmmmmmmm.............

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones