PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96083}

Kobieta muszkieter

La Femme Musketeer
6,6 2 284
oceny
6,6 10 1 2284
Kobieta muszkieter
powrót do forum filmu Kobieta muszkieter

Pilna odpowiedź!!!

ocenił(a) film na 9

Hej :) Czy ktoś może wie, czy Valentine zakocha się w którymś z trzech młodych muszkieterów? Chodzi mi o synów Portosa, Aramisa i Atosa. A jeżeli nie, to czy będzie z kimkolwiek? Pytam, bo jestem dopiero po pierwszym odcinku. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

black_eye

poczekaj na następne odcinki to się dowiesz.

ocenił(a) film na 10
Cavaliers1324

Cześć Wszystkim! Mam pytanko czy jest jakaś kolejna część z serialu "Kobieta Muszkieter"??
Z góry dziękuje.

ocenił(a) film na 9
asiolkaa

Nie natknęłam się na nic takiego. Bo nawet pierwszej części nie ma na youtubie, chyba że źle szukałam :/

black_eye

o to chodzi że narazie nie można nigdzie tego znaleźć bo ale jak coś to dajcie znać gdzie można to oglądnąć
Z góry dziękuję :)

lolcia311

mówią ogółem, to chyba nigdzie w necie nie można znaleźć odcinków, ale jest świetny filmik nazywa się ,,All about Chystian" polecam;];]

alexis_14

Świetny film, bazujący na dziełach o muszkieterach, choć nie ma z nimi wiele wspólnego. Genialny powrót Michela Yorka do roli d'Artagnana. I urocza ponad wszystko Valentine. Jej słodka buzia, zadarty nosek i dzielny charakter sprawiają, że trudno jej nie kochać. O wiele cudowniejsza jest niż wyemancypowana do granic możliwości Eloise z CÓRKI D'ARTAGNANA. Zdecydowanie wolę Valentine niż Eloise. A co do tego, to Valentine czuła coś wyraźnie do Gastona, choć oboje do końca filmu się do tego nie przyznają :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones