PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 283
oceny
7,5 10 1 97283
7,8 42
oceny krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

Mieszane uczucia

ocenił(a) film na 7

Strasznie napaliłem się na Moonrise Kingodm, przyznaje. Ale w pewnym stopniu, niestety, się zawiodłem. Mam takie odczucie, że mimo tej całej świetnej otoczki, dialogów i ogólnie klimatu, historii czegoś zabrakło. Zabrakło jakiegoś głębszego rozumowania. Ot taka przerysowana historyjka i nic więcej. Oceniłem na 7, chociaż wydaje mi się, że nie powinienem w ogóle dawać oceny. Ktoś ma podobne odczucia?

Tuiq

Ja. Tzn nie to że się zawiodłam, ale nie było tego "WOW" na które czekałam. Bardzo przyjemne, przeurocze i magiczne, ale chyba faktycznie za bardzo się napaliłam.

ocenił(a) film na 9
maldonka

O cholera, ja też się napaliłam ( Norton, McDormand, Swinton etc). Idę w tę sobotę - lepiej się przedtem trochę wychłodzę...

ocenił(a) film na 7
Tuiq

Zgadzam się z każdym słowem, przecinkiem i spacją. Telepatia chyba istnieje, też przez pewien czas nie wystawiałem oceny po czym dałem chyba zawyżone 7.

Tuiq

Mam to samo wrażenie. Wydmuszka - świetna obsada, ciekawy pomysł, ale to wszystko. Film nie wiadomo dla kogo. Nuda i duże rozczarowanie.

ocenił(a) film na 7
Tuiq

Trzeba trzymać kciuki za Wes'a żeby zrobił tak dobry, aktorski, film jak "Fantastyczny Pan Lis" ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones