PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 285
ocen
7,5 10 1 97285
7,8 42
oceny krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Witam zaczne od tego że ludzie dający temu filmowi więcej jak 7 musieli przed ogladaniem spasc z 2 piętra na głowę albo przynajmniej dostać dobry towar od dillera. Wczoraj była sobota , moja kolej na wybieranie filmu na wieczór z dziewczyną. Zawsze kieruję się ocenami na filmwebie. Więc i tym razem wybrałem Kochankowie z Księżyca Ocena na filmwebie 7.7 i ponad 4 tysiące głosów. Myślę napewno nie będzie kaszanki. Przez pierwsze 20 min dziewczyna patrzy na mnie jak na dałna. Ja po cichu liczę że zaraz coś się rozkręci. Po 40 minutach dziewczyna śpi, ja ledwo co ale dalej z nadzieją że coś się rozkręci. Wkońcu 1:20 h przewinąłem do końca. I już wczoraj miałem taką ochotę tu wejść i pociśnać baranów którzy ten badziew tak ocenili. Zmarnowałem przez Was sobote.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
napiorek12

buhahaha ...a tobie to tylko pały w głowie ..... no ale, głodnemu chleb na myśli

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

A ja myślałam, że filmweb to portal dla ludzi inteligentnych, albo przynajmniej z klasą a tu proszę... Zaskoczenie. Oczywiście, każdy może mieć swoje zdanie, ale jeżeli dochodzi już do publicznego wygłaszania go, należało by zrobić to po ludzku, a nie obrażając każdego o odmiennej opinii. A tak nawiasem mówiąc, to ja osobiście uważam, że film był świetny :p.

napiorek12

co ja takiego napisałam ze mi zablokowano posta????a co ty odpisałes bo nie było mnie tutaj....

ocenił(a) film na 1
Justyna_0288

jajco bladzio;)

ocenił(a) film na 7
napiorek12

Ale skoro uważasz, ze można dać ocenę 7 [czyli film jest dobry przyjmując klasyfikację filmwebu] temu filmowi, i ze to będzie do przyjęcia, to nie oceniasz tego filmu tak źle.

ocenił(a) film na 8
napiorek12

Całkowicie cię z tobą zgadzam, wczoraj wybrałam się na to do kina z przyjaciółmi i nie mogę uwierzyć że ten film był nominowany do Oscara. Pomimo tego że film był nakręcony w ciekawy sposób, cała reszta jak fabuła i muzyka były kompletną klapą. Historia zanudziła mnie na amen a zakończenie jak zwykle strasznie oklepane.

ilenoiz

Jakiego Oscara?

ocenił(a) film na 8
napiorek12

Po komentarzach pozostawionych pod tym wpisem, wnioskuję że osoby które oceniły ten film wysoko robią dokładnie to co robi twórca postu. Stwierdził że osoby którym się film spodobał upadli z 2 piętra na głowę a osoby które ocenili ten film bardzo wysoko twierdzą że to z osobami którym film się nie podobał jest coś nie w porządku. Więc nie ważne czy podoba ci się film czy nie, dla kogoś i tak jesteś debilem. Ja myślę że każdy ma prawo do swojej opinii i nie powinniście krytykować zdania innych ludzi. Czy to tak trudno pozostawić swoją opinię pod postem nie obrażając przy tym nikogo?

ilenoiz

To jest Filmweb, tutaj niestety zazwyczaj się tak dyskutuje i chyba trzeba się do tego przyzwyczaić:) A film (moim zdaniem) wybitny. Tylko trzeba do niego podejść z odpowiednim nastawieniem, refleksyjnie. Nie ma tu ani nachalnego humoru, ani efektów, ani sensacji, więc jeśli tego się oczekuje po kinie, to można się srogo zawieść. Jest za to humor ciepły, piękne zdjęcia i bardzo oryginalna fabuła. Zakończenie co prawda może wydawać się trochę oklepane, ale zastanów się: jak mogłaby się skończyć tak magiczna historia, jak nie bajkowo, żeby kompozycyjnie spiąć wszystkie elementy?

napiorek12

Przez fanow zmarnowałeś sobote? Zacznij samodzielnie myslec a nie kierowac sie innymi, to nie bedziesz mial problemow.
Dziewczyna patrzyla na ciebie jak na downa nie bez powodu. Chyba dotarlo do niej z kim tak naprawde jest.

ocenił(a) film na 1
Sasayaki

Do kolejki;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
napiorek12

Roszczeniowość dzisiejszej młodzieży jest nie do wytrzymania. Czyli ludzie, którym film się podobał maja dawać niższe oceny biorąc uwagę co leniwemu napiorkowi może się podobać?

ocenił(a) film na 9
napiorek12

http://spamy.pl/791-urzekla-mnie-twoja-historia.html

napiorek12

pokarało Cię za piracenie

napiorek12

Do czego to doszło, żeby prowadzić takie dyskusje na forum Wes'a Anderson'a...

ocenił(a) film na 8
napiorek12

Tak, to było marnowanie czasu: czasu tego filmu na Ciebie. Zamiast pisać tu bzdury i spamować (to jak widać nie jest dla Ciebie marnowaniem czasu...), to lepiej się poucz trochę ortografii języka polskiego.

ocenił(a) film na 2
napiorek12

masz racje film nuuudny
ja dałem 3/10

ocenił(a) film na 3
napiorek12

Jest Wam przykro,ze gosc który ocenil Amercan Pie na 10 napisał prawde i pokazal,że król jest nagi.Przedstrzegam wszystkich normalnych widzów przed tym beznadziejnym filmem. Lemingom którzy lubią sie popisywac przed sasiadami z zamknietego osiedla swoja erudycja polecam.Na podstawie takiego dziela można formułowac i bronic tez jak to gówno ładnie wygląda i na dodatek pachnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
napiorek12

Rozumiem że nastały czasy, w których chodzenie do teatru jest odbierane negatywnie, a ludzie którzy zachowują się kulturalnie i przepadają za bardziej wysublimowanym kinem uważani są za nudziarzy? Mam nadzieje, że zrozumiałeś co piszę, mimo że nie użyłem fraz typu "obsrany sztylet".

ocenił(a) film na 8
Tom_Spark

Ehhh... znów to samo... Forum jest dla wszystkich, dla tych z wysublimowanymi gustami dla których np. kino Jodorovskyego jest przeżyciem i ludzi bardzo prostych, którzy nie oczekują zbyt wiele. Ci pierwsi po przeczytaniu postu napiorka wejdą na jego profil i dla nich ocena 9 i komentarz "Stivmajster rządzi" beda puentą informacji o nim a ci drudzy poznają ton wypowiedzi , pomyślą "koleś dobrze gada pewnie ma rację" i oszczędzą sobie kasy i straconego czasu. Po co się kłócić?

napiorek12

Zgadzam się w 100%. Ja miałem bardzo podobną sytuację. Tylko my przestaliśmy oglądać po około pół godzinie, ale to też była sobota.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 9
napiorek12

Dajcie spokój, chłopak spanikował - załatwił przednią (jak mu się wydawało) rozrywkę na sobotni wieczór, a tu klops! Dziewucha pokłada się, chrapie - należałoby jak przystało na mężczyznę zapewnić Pani jakąś inną miłą formę spędzenia wieczoru ale klops po raz drugi bo chłopaczyna nie wie co z "ręcyma" zrobić :D
Oczywiście pół żartem, pół serio - nie mam siły na merytoryczny komentarz bowiem poprzednicy powiedzieli wszystko, co powiedzieć należało! Moim zdaniem film świetny, nie przepadam za połączeniem dramat-komedia-romans ale po "Kochankach..." (co za nietrafne tłumaczenie - sick!) zaczynam się przekonywać i film, który przyniósł mi nomen-omen mój chłopak w sobotni wieczór okazał się fantastyczny :D Kompletnie nie pojmuję jak można nie zrozumieć w najmniejszym nawet calu tego filmu i uważać, że jest nudnym, psychodelicznym gniotem ?!

napiorek12

Jesteś pewny że patrzyła na ciebie jak na downa z powodu filmu?

ocenił(a) film na 1
jorger

Hmm mogło mi się wydawać bo dosłownie obok mnie stała twoja matka , mogłem się pomylić przyznaje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones