PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730866}

Kokainowa matka chrzestna

Cocaine Godmother
6,1 1 232
oceny
6,1 10 1 1232
Kokainowa matka chrzestna
powrót do forum filmu Kokainowa matka chrzestna

kto wie to wie, ze w niedziele 21 stycznia mial premiere film w Polsce pt: Kokainowa Matka Chrzestna

ocenił(a) film na 6
telemundo_novelera

ja wiem bo oglądałem . liczyłem na coś lepszego ale główna rola zagrana znakomicie . Pech w tym że to nie film kinowy.

ocenił(a) film na 5
broly91

dla mnie beznadzieja catherine malo przekonowujca w roli " La Madrina la reina de la coca" jak dla mnie aktorka powinna byc latynoska najlepiej z Kolumbii bo wtedy by bylo sie bez cyrkow. A tak, to wyszedl im kiepski film ogladalam narco serie - la viuda negra 2 sezony i szczerze Catherine Zeta Jones nie dorownala pod zadnym wzgledem Ana Serradilla ktora szczerze zagrala swietnie role "Griselda Blanco"
Jedynie w filmie podobali mi sie Raúl Méndez (meksykanin znany z roli Víctor Casillas z él señor de los cielos) i Juan Pablo Espinosa (kolumbijczyk znany dzieki telenoveli telemundo - La Fan)
Tylko dla nich obejrzalam film.

telemundo_novelera

Redakcja zgłoszenie daty premiery odrzuciła :-) ponowiłam z linkiem do programu TV lifetime.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones