PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107296}

Koko

Pouic-Pouic
7,0 2 800
ocen
7,0 10 1 2800
Koko
powrót do forum filmu Koko

Teatr w domu!

ocenił(a) film na 8

Film bardzo teatralny... ale to jego wielki atut, oglądając go w domu można się poczuć jak w teatrze, i to nie byle jakim! Aktorstwo jest najwyższej próby, postaci różnorodne i ciekawe, fabuła wciągająca i nieprzewidywalna, dialogi dopracowane. Film znakomity, choć niezbyt popularny, rozrywka naprawdę wysokich lotów, świetna zabawa w najlepszym stylu, absolutnie wybijającym się ponad liczne maskarady irytujących pajaców. Czysta przyjemność i odpoczynek;)

ocenił(a) film na 7
km_13c

zdziwiłem się, że jest jeszcze film z De Funesem, którego tvp nie puszczała i którego (będąc fanem de Funesa) jeszcze nie widziałem
Wobec tego nie spodziewałem się zbyt wiele, ale miło się zaskoczyłem - bardzo przyjemny film

ocenił(a) film na 8
valthemar

Sporo z de Funesem widziałem i uważam że to jeden z lepszych filmów. Także byłem zaskoczony;)

ocenił(a) film na 9
valthemar

Ten film był już kiedyś w TVP. Kilka lat temu TVP 2 pokazała go w niedzielne popołudnie. Obejrzałem go wtedy pierwszy raz, a teraz w Nowy Rok obejrzałem go poraz drugi. Zgadzam się świetna komedia. Był to chyba pierwszy z głośnych filmów de Funesa.

chris_35

Ja ten film też pierwszy raz widziałam dopiero teraz i jestem bardzo zadowolona,że TVP2 pokazała ten film :).Może doczekamy się kiedyś tych starszych filmów z FuFu w TVP ?? Ja bym bardzo chciała kiedyś obejżeć film Jo, bo słyszałam o nim dużo ale jeszcze go nie widziałam :(

km_13c

Odkąd zobaczyłam go pierwszy raz, tak mi się spodobał i już zostało. Kilka różnorodnych i odbiegających od siebie dróg życiowych, każdej osoby, splata się w przezabawną komedię pod jednym dachem. Każda postać prezentowała coś innego, swoistego, a zarazem każda miała coś wspólnego z pozostałą resztą wówczas domowników. Igraszki losu, pazerność pana domu i zawziętego maklera, powściągliwego męża a zarazem syna i brata w jednym, pragnącą zabawy i rozweselenia wojego małżonka pani domu, córki pragnącej przechytrzyć ojca itd.. Film ma klimat. Najlepsza scena, która spodobał mi się od samego początku- kiedy wszyscy przechodzą do drugiego salonu za panem domu i obserwują ponętną piękność z Portugalii, prowadzącą w swoich sprytnych ramionach grubą rybę do sypiali, w trosce o jego twarz, a jednocześne pieniądze... Zapamiętana scena, kiedy kamera uchwyca całą rodzinę na czele skwaszonej miny Louis'a i panów stojących w czerni, otaczonych damami...

Mam nadzieję, że film znów poleci niebawem, a ja będę miała okazję go tym razem nagrać...:)

kawsar

Male sprostowanko: ponetna pieknosc byla (a raczej wmawiala innym ze byla) z Brazylii a nie z Portugalii.

Mr_Pomeron

Tak, ponętna piękność wmawiająca wszystkim swoich brazylijskich korzeni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones