PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581986}

Kongres

The Congress
6,5 10 960
ocen
6,5 10 1 10960
6,6 19
ocen krytyków
Kongres
powrót do forum filmu Kongres

Nie wiem jakim prawem ten film trafił do kin. Takiego gniota jeszcze nie widziałem. Fabuła...a jaka
fabuła, ten film jest jak ksiazki coelho - o niczym. Gra aktorska mega słaba - jak z opery mydlanej,
dialogi fatalne, muzyka o stokroć gorsza jak sample z programu garage band z kategorii muzyka
filmowa - totalnie bez pomysłu, obrzydliwie nieoryginalna i niezapadająca w pamięć.
Generalnie film pomyłka. Myślałem, ze największym gniotem jaki miałem nieprzyjemność oglądać
to 'Tylko bóg wybacza' ale te ścierwo bije go na głowę.

ocenił(a) film na 8
Poklosiewicz

krzywdząca opinia. Film jest bardzo specyficzny, rozumiem że może się dlatego nie podobać, jak i może być dla kogoś porywający. Natomiast te bzdury wyżej to nie opinia, to bełkot głowy zamkniętej na to, że filmy nie muszą być filmowe, a fabuła nie musi być oczywista. To film dający dużo możliwości by się trochę samemu zastanowić. Kino nie musi być łatwe i oczywiste.

ocenił(a) film na 7
Poklosiewicz

Istnieje coś takiego jak bardzo słaba krytyka. Krytyka jest bardzo słaba, kiedy po kolei wymienia jakieś cechy filmu: "gra aktorska, fabuła, dialogi, muzyka..." dodając tylko epitety. Zresztą daleko posunięte. Taka krytyka jest niskiej jakości, bo nie daje żadnego uzasadnienia. Każdy człowiek o każdym filmie może to właśnie napisać, bo nie piszesz żadnego konkretu, który by się właśnie do Kongresu stosował.

Zastanówmy się, czy osoba pisząca na tak niskim poziomie może zrozumieć dwie godziny całkiem ambitnego filmu. Hihi. Wiesz, czemu Ci się nie podobał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones