PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596324}
8,3 7 558
ocen
8,3 10 1 7558
Korespondent Bryan
powrót do forum filmu Korespondent Bryan

Niesamowite...

ocenił(a) film na 10

To najlepszy dokument jaki w życiu widziałem. Nigdy nie spodziewałem się, że obcokrajowiec w tak pięknych słowach mógłby wypowiadać się o Polsce i Polakach. W dodatku doskonałe zdjęcia, jestem pod wielkim wrażeniem.

Co istotne Bryan nie tylko wypowiada się o okrucieństwie Niemców, ale o okrucieństwie wojny jako takiej. Szczególne wrażenie zrobiło na mnie to jak miał wyrzuty sumienia z powodu tego, że cieszył się kiedy zestrzelono niemiecki samolot. Takich ludzi nam potrzeba.

A od siebie dodam tylko: Dziękuję.

Oczywiście osobne słowa uznania należą się ekipie, która opracowała dokument , zmontowała wypowiedzi i nagrania- Gratuluję.

Adzam_2

Zgadzam się , ale potem dopłynął do USA i co dalej ... nikt nawet palcem nie kiwnął ... i to jest najsmutniejsze w tym całym dokumencie bo znowu udowadnia smutne losy Polski...

ocenił(a) film na 10
Jamey

Tak, ale to już jest kwestia polityki, mentalności i "ludzkości" polityków, no i szeroko rozumianej sprawiedliwości. Jako dziennikarz pan Bryan swoją pracę wykonał.

Adzam_2

Zgadzam się w100 %. Naprawdę, wykazał się wielką odwagą i pokazał światu to okrucieństwo, a reszta jest tak jak mówisz... jak zawsze, je-bana polityka :/

Adzam_2

Dzisiaj znowu w TVP jest, jakby ktoś nie miał możliwości obejżenia, to całość w częściach jest na Youtube.com

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Nagagawa

Polecam każdemu obejrzeć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones