PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735027}

Korytarzem w mrok

Down a Dark Hall
4,9 3 841
ocen
4,9 10 1 3841
Korytarzem w mrok
powrót do forum filmu Korytarzem w mrok

[brak spoilerów] Piekny zamek, calkiem ciekawy klimat na poczatku, dopoki ktoś nie stwierdzil, ze ruszy z kopyta z akcją i pojdzie w calkiem absurdalnym kierunku, byle to jakos uciąć i szybciutko skierowac akcje w kierunku konca okraszając efektem, wielkim 'wow' po ktorym ktoś sie uratuje, ktos zginie w bohaterskim wyczynie. Sztampowy, zbyt gwaltowny przebieg akcji bez nutki tajemnicy. Nie pamietam zebym slyszala tyle razy w jednym filmie jedno imię "Kit". Patos, bohaterskosc, wielka odwaga ... zupelnie nie przekonał mnie ten film.
Uma Thurman - mdło, zero charakteru, odegrala jakas tam role, od niechcenia. Desperacja ktora starala sie zagrac - nie, to zle wyszlo w tej bajce. Film, ktory nie zostanie w pamięci, ale wiem ze niektorym sie spodoba. :)

ocenił(a) film na 4
qzka

To jest horror, i to w dodatku ani straszny ani zaskakujący, schemat na schemacie, nic nowego, taka baja dla dzieci trochę, i wiadomo było kto przeżyje

ocenił(a) film na 6
qzka

Mimo wszystko duży plus za całkiem niezłą atmosferę prze 3/5 filmu, potem troszkę gorzej. Odosobnienie i ładne wnętrza oraz klasyczne rozwiązania z początku filmu trochę przypominały "The Secret Garden" Agnieszki Holland...a przynajmniej ja miałem takie skojarzenia. Końcówka niestety nienajlepsza. Mogło być bardzo dobrze a zostało tylko dostatecznie. Anna Sophia Robb zagrała moim zdaniem całkiem nieźle. No i jeszcze ta piękna Kirsty Mitchell - szkocka, pełnokrwista piękność - no ale to już zupełnie inna historia ;)

lokk

Z tą pięknością trochę cię poniosło, o gustach się nie dyskutuje ale to słowo to jest nadużycie.

ocenił(a) film na 6
RobertWhite

Eee tam, przesadzasz.

qzka

Ale wiesz, że paranormalia istnieją?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones