PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113009}

Król śmierci

Der Todesking
6,3 635
ocen
6,3 10 1 635
Król śmierci
powrót do forum filmu Król śmierci

inni będą zawiedzeni lub też znużeni. nie należy też oczekiwać po tym filmie szokowania w stylu "NEKRomantika" czy "Schramma", ale jeżeli ktoś lubi klimaty jakie reprezentuje pan Jorg, to powinien być ustysfakcjonowany. film ma jak zawsze u tego reżysera ciekawy klimat, jest kilka niezłych inspirujących koncepcji, no i rzecz jasna, ponownie świetna muzyka. ja ze swej strony polecam, choć przyznaję, że znacznie bardziej wolę dwa wymienione powyżej obrazy.

ocenił(a) film na 4
Caligula

Trudno nie zgodzic sie z ta opinia. Wytrzymalem do czwartku-piatku, a potem z utesknieniem oczekiwalem konca. Tak jakby panu Buttgereitowi skonczyly sie juz pomysly...zwlaszcza epizod z niedzieli byl slabiutki - 5 minut rzucania sie po lozku, wydawania dziwnych dzwiekow i walenia glowa w mur. Straszna dluzyzna. Ciezko mi troche zrozumiec fenomen tego pana - filmy ma slabiutkie (choc Schramm mi sie b. podobal), a jednka slawa je wyprzedza i otacza, podobnie jak w przypadku serii 'Królik doświadczalny':)

ocenił(a) film na 6
Caligula

Zdecydowanie najbardziej mnie w tym filmie zauroczyła muzyka. Choćby dla samego posłuchania ścieżki dźwiękowej warto go obejrzeć. A co do oceny poszczególnych epizodów - dla mnie chyba największe dłużyzny przedstawiał sobie ten z dziewczyną-kamerzystką (scena przygotowywania się do wyjścia). Co nie zmienia faktu, że produkcja jak dla mnie ciekawa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones