PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809591}

Król złodziei

King of Thieves
5,2 2 025
ocen
5,2 10 1 2025
Król złodziei
powrót do forum filmu Król złodziei

niestety nie jest to dobry obraz, a jest to obraz zły a nawet bardzo zły
wynika to z wielu czynników, ale przede wszystkim z niezdecydowania reżysera, któren dali bóg nie wiedział w którą stronę się pokierować: więc brykał bez opamiętania w różne często przypadkowe miejsca, skakał tu i ówdzie, tam i siam
zmieszał zatem zupełnie bez wyczucia i smaku gatunki filmowe próbując je spinać prawdziwą historią i okrasił różnymi mnie lub bardziej idiotycznymi i zupełnie nie pasującymi wtrętami.
to niezdecydowanie niestety udzieliło się także całej pladze wyg kina brytyjskiego i w efekcie powstał film cholernie niespójny, niekonsekwentny a co najgorsze zupełnie niepotrzebny, bo w zasadzie o niczym....
odradzam te 100 minut zmarnowanego czasu z reszty waszego życia...
bo jak by co ostrzegałem!

ocenił(a) film na 6
tisoc

Święta prawda. Jestem fanem starych kryminałów i filmów gangsterskich więc wiem jak często padają krytyczne komentarze tego typu filmów, których "młodzi" nie kumają (np. przez brak wybuchów, pościgów i strzelanin ), ale w przypadku tej produkcji opinie nie kłamią, to naprawdę słaby film.
Więc lepiej sobie go darować , z szacunku do tych aktorów i tego gatunku filmowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones