The Kitchen

1 godz. 42 min.
5,6 6 097
ocen
5,6 10 6097
3 168
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":3}
{"type":"film","id":821537,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Kitchen-2019-821537/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Królowe zbrodni
 • greku2010 ocenił(a) ten film na: 8

  Powiem tak... Nie szedłem na ten film, nastawiony w jakiś konkretny sposób. Myślałem bardziej, że obejrzę sobie film w ramach wolnego wieczoru. Powiem szczerze, że po zakończonym seansie, nie miałem poczucia, że straciłem około 2 godziny z życia. Ba, nawet dobrze się bawiłem.
  Ogólnie w kinie panuje moda na pokazywanie jakie to kobiety są silne i niezależne. Nie zrozumcie mnie źle, zamysł w pełni popieram ale bądźmy szczerzy... W większości wypadków wychodzi to co najmniej śmiesznie lub dennie. W tym filmie, nie dość że wyszło to dobrze, to nawet tytułowym Królowom, kibicowałem.
  Fabuła, może nie porywa w jakiś szczególny sposób ale miewa swoje ciekawe momenty. Przez cały czas trzyma się kupy i nie zasypuje niepotrzebnymi scenami, które giną w filmie bez wydźwięku.
  Ogólnie film jak najbardziej jest godny polecenia.

 • Andrew51 ocenił(a) ten film na: 9

  greku2010 Podzielam opinię w 100 %. Spędzone 2 godziny w kinie uważam za udane. Jest i dramat, i kryminał, i wątki komediowe, które nadają koloru całemu filmowi. Również mogę śmiało polecić Królowe ;)

 • Starwars_filmaniak ocenił(a) ten film na: 6

  greku2010 Film faktycznie ogląda się przyjemnie. Scenariusz co prawda napisany jest ze zniekształceniem proporcji, ale nie sprawia to wrażenia wstawienia niektórych scen na siłę.
  Wizualnie film nie powala. Typowy szary amerykański obraz.

 • greku2010 Potwierdzam, myśleliśmy z kolegą, że idziemy na jakieś gówno, a tu pozytywne zaskoczenie.

 • użytkownik usunięty

  greku2010 też jestem pozytywnie zaskoczona, film po prostu dobrze się ogląda, nie ma przestojów, nie ma dłużyzn, nie patrzy się na zegarek, po prostu akcja wartko sobie płynie, a tytułowe królowe to naprawdę twarde baby. Obejrzałam z przyjemnością. Dla mnie mocne 8.

 • Prochowski3 ocenił(a) ten film na: 9

  greku2010 Mam bardzo podobne odczucia i śmiało polecam film. Mimo moich obaw, bardzo solidna pozycja, wciąga od początku do końca... Naprawdę się nie zawiodłem.