PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736723}

Kraina lodu II

Frozen II
6,9 56 527
ocen
6,9 10 1 56527
5,6 24
oceny krytyków
Kraina lodu II
powrót do forum filmu Kraina lodu II

Jest szansa,żeby ,,Frozen'' 2 miało premierę 2016 roku? Bo znam ludzi którzy są zdania, że premiera będzie coś koło roku 2018-2020 nie wiem co o tym myśleć :D

szylkret5

Data jeszcze nie jest oficjalnie znana

wort801

Niby tak, jednak tutaj jest zaznaczone, że 2016. Podobnie było z HTTYD2 także nie miał zarysu fabuły i był podany sam rok i sprawdziło się,ciekawe jak w tym przypadku

szylkret5

wlasciwie to nie wiemy kiedy zaczęto prace nad dwojką. Wiemy tyle ze teraz dopiero oglosili ja oficjalnie, ale rownie dobrze mogli zacząc rok temu. Poza tym tworcy mają gotowe modele postaci i otoczenia, aktorow dubbingujących i teraz tylko musza wymyslec fabule i nowe piosenki, a ze powiedzieli ze maja juz swietny pomysl na druga czesc to zostają im tylko piosenki wiec kto wie czy KL2 nie wyjdzie szybko

wikii32

ciekawe jak to wszystko im wyjdzie :D tylko czekać na dalsze info jak fajni JWS na newsy JWS3 ;)

kabaretyk

No tylko ja akurat nie lubie JWS zadnej czesci.
wiec nie wiem jak tamci fani czekaja ale coz

wikii32

Wiesz jest jeszcze :

W głowie się nie mieści (2015)
The Good Dinosaur (2015?)
Zootopia (2016)
Moana ! (2016)
2017 - ??
Jak Wytresować Smoka 3 ! (2018)
Giants (2018)

To z takich bardziej wyczekiwanych (przynajmniej przeze mnie ) :D
Więc 2016 zapowiada się super :D

wikii32

Sporo czasu też zejdzie na animację, renderowanie i inne tego typu rzeczy ;p
Nie wydaje mi się, żeby film mógł wyjść już w 2016, chyba trochę sobie poczekamy...

ocenił(a) film na 8
szylkret5

nie mam pojęcia kiedy, ale jeszcze nigdy nie chciałem zobaczyć filmu, który by mógł powstać na podstawie "scen wyciętych" Słucham kawałków z OST (Deluxe) które wypadły z filmu bo twórcy zmienili scenariusz i no aż mnie skręca. We know better, Spare, Life's too short
Także nie miałbym nic przeciwko jakby Frozen 2 przemienił się na Frozen ver.2 :)

szylkret5

Nie wiem czy to naprawdę originalny dokument od Disney'a, ale...
https ://twitter. com/makattack98/status/584070937529741313/photo/1 (bez spacji)
Jak się przypatrzeć pisze Frozen 2 - 21.11.2018 <3

Quicksil

Tiaaa daj działającego linka

szylkret5

Na razie jest zaplanowana premiera na 2018 r. przynajmniej tak podaje Filmweb.

szylkret5

[wiem, że stare pytanie i temat]

"Frozen 2" nie pojawił się na kinowych ekranach już w 2016 roku.

Trzeba poczekać do 2018, bo wg obecnych informacji (z dn. 20.04.2017) wynika, że w tym roku będzie miała miejsce (a właściwie czas) premiera.

ocenił(a) film na 7
szylkret5

Frozen 2 is coming to theatres November 27, 2019.

źródło: https://www.facebook.com/Disney/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones